Soru Redmi Pro Radyo

mefistotr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hzr
Cihazım
Mi Pro-Mi 5S
Konular
7
Merhaba, rom içinde FM radyo aracı geliyor fakat kulaklık taktığımda çalışmıyor. wasntme~~

Mesela LG G3'te radyo var ama ülkemizde bandrol sorunu nedeni ile çalışmıyor, acaba yine aynı problem mi radyo çalışmaması. :) Yada kulaklık mı seçiyor radyo çalışması için. |(

Brtcn7498

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Beratcan
Cihazım
BASTIRMACI
Konular
3
Nereden aldığına bağlı da olabilir ben hb den aldım Apple orijinal kulaklığı kullanıyorum sıkıntı yok

Oyla:

cahomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cahit
Cihazım
Redmi pro
Konular
19
Bende HB den aldım, LG orjinal kulaklığı takıyorum frekans arıyor fakat hiç kanal bulamıyor.
Bende Hepsiburada 'dan aldım. 5 liralık kulaklıkla çalışıyor. :) Telefon yeni global rom yok uğraş dur. Bende miui 8.2 by xiaomi 7.1.5eu beta yüklü geri tuşu hariç iyi durumda. Abim sadece rom sonrası multilanguage paketi yükledi bu sayede Türkçe kullanıyorum. Birde batarya çabuk bitiyordu derin uykuya geçmiyordu. Battery fix ile onunda hallettim. Şuan 2 gün olmak üzere batarya %39

Oyla:

mefistotr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hzr
Cihazım
Mi Pro-Mi 5S
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende eu rom'da yüklü anlamadım radyo çalışmadı. :) Başka kulaklıklarla denicem tekrar. Öğrenmek istediğim FM radyo chip varmı cihazda diye varmış demek. :)

Oyla:

cahomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cahit
Cihazım
Redmi pro
Konular
19
Bende eu rom'da yüklü anlamadım radyo çalışmadı. :) Başka kulaklıklarla denicem tekrar. Öğrenmek istediğim FM radyo chip varmı cihazda diye varmış demek. :)
Evet var ayrıca telefonun kutusunun altına TRT bandrolü yapıştırılmış yani çalışması gerek.

Oyla:

Tycoon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tycoon
Cihazım
Redmi pro
Konular
3
Lg de spirit2 real fm radio adli programla radyoyu aktif hale getirmistim ama xiaomi de denemedim istersen bir dene..

Ekli dosyalar

• Spirit2 Real FM Radio 4 AOSP v2015_04_14.apk
    1,2 MB · Görüntüleme: 50
Oyla:
Üst Alt