Soru Redmi pro ilginç sorun.

ozhal50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozhal
Cihazım
redmi note11pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
HMPro_6.9.8_v8-6.0
Telefon Modeli
redmi pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba.
telefon ile 10 gündür sorun yaşıyorum. Gece şarja bıraktım ve ardından sabah baktığımdan ekranda mi sembolü sürekli duruyordu. Fabrika ayarlarına çevirdim bu seferde sürekli açıp kapanıyor..
bunun üzerine TWRP ile bir çok yazımım yükledim. şuan xiaomi.eu_multi_HMPro_6.9.8_v8-6.0 yazım yüklü. Daha önce xiaomi.eu_multi_HMPro_V10.2.1.0.MHQCNXM_v10-6.0 bunun gibi yeni sürümler de yükledim sonuç aynı oluyor.
Asıl sorun telefonu istediğim programları yüklüyorum güncelliyorum . ve konum ile ilgili bir programı çalıştırdığım zaman telefon google play hizmetlerini güncelleyin diye bir uyarı çıkıyor. uyarı ile güncelleme yaptığım an telefon reset atmaya başlıyor.
Sürekli açılıp 5 saniye açık kalıp tekrar kapanıyor. Bu döngü sürekli devam ediyor Bende tekrar yeni yazılım atmak zorunda kalıyorum TWRP ile .
Yazılımdan sonra telefon normal açılıyor fakat tekrar yukardaki yazdığımı yapınca açılıp kapanma tekrarlıyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

SerkanTTZ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 11
Konular
7
Kusura bakmayın sorununuzun çözümünü bilmiyorum ama Xiaomi marka telefonların artık bu saçma sapan hatalarını kullanıcılar artık ne kadar çekecek merak ediyorum. Forumda saçma sapan bir sürü hata mesajı var. Ben son derece pişmanım bu marka telefonu aldığım için.

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam varsa Android sürümümün daha yüksek olanını yükleyin sonrasında google play hizmetlerinin apk dosyasını indirerek kurulumdan sonra ile ile güncelleme yapıp aynı hatayı tekrarlıyor mu kontrol edin.

Oyla:

ozhal50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozhal
Cihazım
redmi note11pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kusura bakmayın sorununuzun çözümünü bilmiyorum ama Xiaomi marka telefonların artık bu saçma sapan hatalarını kullanıcılar artık ne kadar çekecek merak ediyorum. Forumda saçma sapan bir sürü hata mesajı var. Ben son derece pişmanım bu marka telefonu aldığım için.
Telefonu aldığım ilk anda bendede pişmanlık oluştu. Hiç bir telefon firmasında görmedim gelen yeni telefonu yerli distribütör tarafında yazılımı değiştirime gereği duysun.
xiaomi gerçekten pişmanlıkmış.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam varsa Android sürümümün daha yüksek olanını yükleyin sonrasında google play hizmetlerinin apk dosyasını indirerek kurulumdan sonra ile ile güncelleme yapıp aynı hatayı tekrarlıyor mu kontrol edin.
yeni sürümlerde denedim örnek "xiaomi.eu_multi_HMPro_V10.2.1.0.MHQCNXM_v10-6.0" .aynı sorun devam etti. Altı kadar değişik sürüm indirdim birde onları deneyim.
Sizin gönderdiğiniz APK deneyim. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Oyla:

ozhal50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozhal
Cihazım
redmi note11pro
Konular
1
telefona xiaomi.eu_multi_HMPro_V10.1.3.0.MHQCNFI_v10-6.0 yazılımı yükledim
Verdiğiniz link deki apk yi indirdim. kurdum ve onaylayınca hatayı tekrarlamaya başladı.

Oyla:

ozhal50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozhal
Cihazım
redmi note11pro
Konular
1
Sorun devam ediyor. Bir çok sürüm denedim hepsinde normal açılıyor. Fakat gps ile ilgili program açtığım anda telefon kapanıyor ve açılma döngüsüne giriyor
Ancak romu tekrar atınca telefon açılıyor. Bundan dolayı konumu kullanmıyorum sürekli kapalı duruyor.
Googley play ürünleri apk sinin eski ve yeni sürümlerini denedim sonuç değişmedi. arkadaşlar önerisi olan varmı.

Oyla:

ozhal50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozhal
Cihazım
redmi note11pro
Konular
1
Sorun devam ediyor. Bir çok sürüm denedim hepsinde normal açılıyor. Fakat gps ile ilgili program açtığım anda telefon kapanıyor ve açılma döngüsüne giriyor
Ancak romu tekrar atınca telefon açılıyor. Bundan dolayı konumu kullanmıyorum sürekli kapalı duruyor.
Googley play hizmetleri apk sinin eski ve yeni sürümlerini denedim sonuç değişmedi. arkadaşlar önerisi olan varmı

Oyla:
Üst Alt