Soru Redmi Pro Güncelleme Sorunsalı

redmipro

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sarp
Cihazım
Redmi Pro
Konular
13
Büyük hevesler içinde Redmi Pro telefon aldım fakat hiçbir güncelleme almaması beni çok üzüyor android sürümü 6.0. 6.0.1 olma ihtimali veya 7 olma ihtimali hiçmi yok?

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
6.0.1 i bilmem ama 7 olmaz diye düşünüyorum.

Oyla:

aceleciburak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rasim Bueak
Cihazım
Redmi Pro
Konular
1
bu hafta Meizu nun Android Nougat güncelleme programı açıklandı Meizu Pro 6 Redmi pro ile benzer donanıma sahip ve en geç Temmuz sonu gibi Android Nougat vermeye başlayacaklar.

Xiaomi de Haziran başından Ağustos a kadar bazı cihazların güncellemesini askıya aldı stabilite sorunları yüzünden belki MIUI 9.0 sürümü üzerine düşmek için bir hamledir ama yakın zamanda MIUI 9.0 lanse edileceği için işleri hızlandırmak adına olabilir.

şuan için neredeyse hiç bir Mediatek Helio x20 serisi cihaz için adam akıllı yayınlanmış Android 7.0 sürümü yok ki zaten olmasın linux kernel 3.18.22+ sürümü ile olacak iş değil o yüzden hem helio x20 hemde x30 için muhtemelen yeni kernel derleme yoluna gidiyor Mediatek güncelleme dağıtılmaması bu yüzden hatta Mediatek in helio x20 geliştirici kartı bile Andorid 6.0 destekli.

Sony bile xperia XA ve XA ultra modellerine verdiği Android nougat 7.0 sürümünü stabilite sorunları var diye geri çekti ki onlarda Helio P10 olmasına rağmen

sorunsal durum tamamen Mediatek in ilgisizliğinden kaynaklanıyor ve elini çabuk tutmamasından

beklenen kernel güncellemesi ne olur bilinmez ama söylentiler Linux kernel 4.7/4.8/4.9 sürümlerinden biri yada bir kaçı hem helio x20 serisi hemde helio x30 için derlenecek

Redmi pro bu yüzden şuan ıssız gemi gibi pil tüketimi aşırı fazla hatalar bolca kısacası meizu nun takvimi açıklaması redmi pro içinde umut verici olur bekleyip görmek lazım

Oyla:

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Redmi Rro'nun resmi global romu yok bu nedenle sizin cihazda ya çakma satıcı romu var ya da xiaomi.eu romu.

xiaomi.eu romları el ile kendiniz güncelleme yükleyeceksiniz.

Oyla:

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
4000 miliamper ile bir günü zor çıkartıyor alet bence de bir sıkıntı var.

Oyla:

ehm61

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emirhhasan m
Cihazım
redmi pro
Konular
1
bu hafta Meizu nun Android Nougat güncelleme programı açıklandı Meizu Pro 6 Redmi pro ile benzer donanıma sahip ve en geç Temmuz sonu gibi Android Nougat vermeye başlayacaklar.

Xiaomi de Haziran başından Ağustos a kadar bazı cihazların güncellemesini askıya aldı stabilite sorunları yüzünden belki MIUI 9.0 sürümü üzerine düşmek için bir hamledir ama yakın zamanda MIUI 9.0 lanse edileceği için işleri hızlandırmak adına olabilir.

şuan için neredeyse hiç bir Mediatek Helio x20 serisi cihaz için adam akıllı yayınlanmış Android 7.0 sürümü yok ki zaten olmasın linux kernel 3.18.22+ sürümü ile olacak iş değil o yüzden hem helio x20 hemde x30 için muhtemelen yeni kernel derleme yoluna gidiyor Mediatek güncelleme dağıtılmaması bu yüzden hatta Mediatek in helio x20 geliştirici kartı bile Andorid 6.0 destekli.

Sony bile xperia XA ve XA ultra modellerine verdiği Android nougat 7.0 sürümünü stabilite sorunları var diye geri çekti ki onlarda Helio P10 olmasına rağmen

sorunsal durum tamamen Mediatek in ilgisizliğinden kaynaklanıyor ve elini çabuk tutmamasından

beklenen kernel güncellemesi ne olur bilinmez ama söylentiler Linux kernel 4.7/4.8/4.9 sürümlerinden biri yada bir kaçı hem helio x20 serisi hemde helio x30 için derlenecek

Redmi pro bu yüzden şuan ıssız gemi gibi pil tüketimi aşırı fazla hatalar bolca kısacası meizu nun takvimi açıklaması redmi pro içinde umut verici olur bekleyip görmek lazım

Oyla:

ehm61

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emirhhasan m
Cihazım
redmi pro
Konular
1
Konuyla ilgisi yok ama nereye yazacağımı bilemedim. O yüzden özür dilerim. Sorum şu: Redmi Pro telefonumu dün aldım. Ayarları kurcalarken bir şey yaptım. Galeri açılmıyor şu anda. Açılıp kayboluyor. "Kapalı galeri, belitilen izinler yok " diyor. Bilen birinden yardım istiyorum.

Oyla:

yanciess

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 9t
Konular
24
Arkadaşlar redmi pro için çakma rom nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Oyla:
Üst Alt