Çözüldü Redmi Pro ghost screen sorunu

Furkandmrts

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi pro
Konular
3
Öncelikle merhabalar, Hepsiburada dan aldigim Redmi Pro cihazimda Ghost screen sorunu ortaya çıktı,önceden de dusuk seviyede vardi fakat bu Kadar rahatsiz edici seviyede değil di. Bu durum Garanti kapsamına giriyor mu ve tahmini onarım suresi ne kadardır acaba ?

Furkandmrts

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi pro
Konular
3
Garanti kapsamına giriyor hocam.
Onarım süresi hakkında size Delta Servis yardımcı olacaktır :)
Teşekkür ederim içime su serpildi gerçekten :) bayramda tatile gideceğim sormak istediğim p.tesi versem cuma gününe kadar teslim alma şansım olur mu ? Yoksa tatil dönüşü bırakmayı düşünüyorum

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Teşekkür ederim içime su serpildi gerçekten :) bayramda tatile gideceğim sormak istediğim p.tesi versem cuma gününe kadar teslim alma şansım olur mu ? Yoksa tatil dönüşü bırakmayı düşünüyorum
O kadar kısa sürede yapılır mı emin değilim hocam :)
Dediğim gibi süre konusunda delta servis size yardımcı olacaktır :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Cihazınızı faturasıyla birlikte bize kargolayın, detaylı ön inceleme ve çözüm süreciyle size en kısa sürede geri dönüş yapalım.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

Furkandmrts

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi pro
Konular
3
Cihazınızı faturasıyla birlikte bize kargolayın, detaylı ön inceleme ve çözüm süreciyle size en kısa sürede geri dönüş yapalım.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis
Teşekkür ederim, bayramdan sonra bizzat Eminönü ndeki şubenize getireceğim ,işlem süresi uzarsa bayrama telefonsuz girmek olmaz :), bir sorum daha olacak bu cihazda sanırsam fake miui V8 yüklü.bunu bl kilit açıp official china rom yüklemek garanti dışına bırakır mı ?

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
China ROM yüklerseniz maalesef garanti dışı kalır Furkan Bey. Siz Eminönü'ndeki yerimize gelin bir kahve ikram edelim, sorunlarınızla birebir de ilgilenme fırsatı verin bize, beraber çözüm yolu bulalım.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

China ROM yüklerseniz maalesef garanti dışı kalır Furkan Bey. Siz Eminönü'ndeki yerimize gelin bir kahve ikram edelim, sorunlarınızla birebir de ilgilenme fırsatı verin bize, beraber çözüm yolu bulalım.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

Furkan Bey Merhabalar,

Konu hakkında benim tarafımdan yanlış bilgilendirme yapıldığı için öncelikle özür dilerim. Yazılım konusunda daha önceden diğer iş arkadaşlarımın belirttiği gibi telefonunuza yazılım güncellemesi yapabilirsiniz. Fakat cihazda herhangi bir yazılımsal sorun meydana geldiğinde servis tarafından ücret teklifi çıkarılabilir. Bu konuyu göz ardı etmezseniz sevinirim. Ayrıca yazılım konusunda forumda bilgi-birikimi yüksek olan, kaliteli üyelerimiz vardır. Onlardan bu konuda desteklerini alabilirsiniz, yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Son düzenleme:

Furkandmrts

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi pro
Konular
3

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Furkan Bey Merhabalar,

Konu hakkında benim tarafımdan yanlış bilgilendirme yapıldığı için öncelikle özür dilerim. Yazılım konusunda daha önceden diğer iş arkadaşlarımın belirttiği gibi telefonunuza yazılım güncellemesi yapabilirsiniz. Fakat cihazda herhangi bir yazılımsal sorun meydana geldiğinde servis tarafından ücret teklifi çıkarılabilir. Bu konuyu göz ardı etmezseniz sevinirim. Ayrıca yazılım konusunda forumda bilgi-birikimi yüksek olan, kaliteli üyelerimiz vardır. Onlardan bu konuda desteklerini alabilirsiniz, yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Bu ilginiz için çok çok teşekkür ederim :) yaklaşık 1 yıldır cihazı kullanıyoruz güncelleme almayan yarım Türkçe bir yazılımda kalmak can sıkabiliyor :) Tekrardan teşekkür ederim. En uygun zamanda da cihazımı size teslim edeceğim :)

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Bu ilginiz için çok çok teşekkür ederim :) yaklaşık 1 yıldır cihazı kullanıyoruz güncelleme almayan yarım Türkçe bir yazılımda kalmak can sıkabiliyor :) Tekrardan teşekkür ederim. En uygun zamanda da cihazımı size teslim edeceğim :)

Rica ederiz Furkan Bey, değerli görüşlerinizi aşağıda linkini verdiğim Google yorumlar kısmında da bizlerle paylaşırsanız çok memnun kalırız. Teşekkür ederiz.

Üst Alt