Yardım Redmi pro batarya

filinta

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
redmi pro
Konular
4
Slm arkadaşlar dört buçuk yıldır redmi pro kullanıyorum haliyle bataryası zayıfladı çok araştırdım üç adet pil aldım internetten fakat kötüydüler hepsi geri verdim sonra birtane pil buldum markası:: Zore :: bir aydır kullanıyorum orjinaliyle hemen hemen aynı ihtiyacı olan varsa hiç düşünmeden alabilirsiniz pil performans resimleri ekliyorum

yuksek_enes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
Slm arkadaşlar dört buçuk yıldır redmi pro kullanıyorum haliyle bataryası zayıfladı çok araştırdım üç adet pil aldım internetten fakat kötüydüler hepsi geri verdim sonra birtane pil buldum markası:: Zore :: bir aydır kullanıyorum orjinaliyle hemen hemen aynı ihtiyacı olan varsa hiç düşünmeden alabilirsiniz pil performans resimleri ekliyorum
Kullanım istatiklerinizi ekler misiniz?
Ona göre alacağım da.

Oyla:

blackjack

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
redmi pro
Konular
6
Pil ile ilgili grafikleri ekler misiniz? Ekran süresi ve pil istatistiğini?

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

mustafaaytac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
redmi pro
Konular
0
Teşekkürler kardeş dediğin bu pili aldım internette 90 120 tl arası değişiyor hepsi aynı sanıyorum ben 90 litalık olanını aldım benim tel 4 yıl oldu bir kaç defa pil değiştirdim ama hiç orjinali gibi olmadı 16 saat max bekleme suresi alıyordum Allah razı olsun senden şimdi 27 saat bekleme suresi alıyorum sabah sarj ediyorum normalde aksama biterdi pil şimdi aksama yuzde 50 yuzde 60 ı rahat kalıyor

Oyla:

Emni51

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emni51
Cihazım
Redmi pro
Konular
1
Zore marka pil ile kullanım deneyimleri hala olumlu mu arkadaşlar. Benim cihaz da 5. yıla girdi ve MIUI 10 yüklendikten batarya öğleye kadar bile dayanmıyor. Tavsiye durumu ya da daha iyi marka, satış yeri bilgisi paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt