Yardım Redmi pro 20 aldım. Çağrı geliyor konuşuyorum telefonu kapatıyorum arama butonunda cevapsız çağrı görünüyor.

oknöztürk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
okan
Cihazım
redmi 20 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
pro 20
Telefon Modeli
redmi
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba dün yeni Redmi pro 20 aldım. Çağrı geliyor konuşuyorum telefonu kapatıyorum arama butonunda cevapsız çağrı görünüyor. tıklıyorum cevapsız yok. Düzeltmem için yardımcı olursanız sevinirim

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Merhaba dün yeni Redmi pro 20 aldım. Çağrı geliyor konuşuyorum telefonu kapatıyorum arama butonunda cevapsız çağrı görünüyor. tıklıyorum cevapsız yok. Düzeltmem için yardımcı olursanız sevinirim

Redmi 20 pro hangi model oluyor ? Ayarlar-cihaz hakkında kısmının resmini yükleyin,bakalimhengi modelmis.

Oyla:

oknöztürk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
okan
Cihazım
redmi 20 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Redmi 20 pro hangi model oluyor ? Ayarlar-cihaz hakkında kısmının resmini yükleyin,bakalimhengi modelmis.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ilginiz için teşekkür ederim. Birde şarjı çok çabuk tükeniyor neden olabilir.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2024-02-26 at 12.51.50.jpeg
    WhatsApp Image 2024-02-26 at 12.51.50.jpeg
    64,9 KB · Görüntüleme: 21
Oyla:

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ilginiz için teşekkür ederim. Birde şarjı çok çabuk tükeniyor neden olabilir.

Garantili cihaz ise fabrika ayarlarına dönüp sıfırdan kurulum yapun çünkü hem android hemde miui sürümü güncelleme ile değişti...

Oyla:

oknöztürk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
okan
Cihazım
redmi 20 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garantili cihaz ise fabrika ayarlarına dönüp sıfırdan kurulum yapun çünkü hem android hemde miui sürümü güncelleme ile değişti...
ilk kurulum sonrası güncelleme yaptı. sanırım farklı sorunları var vatan mağazasından aldım. geri verebilir miyim acaba ya da değişim olur mu bilginiz var mı? çok ta ısınıyor. işim gereği orta segmentte yoğun kullanıma uygun bir telefon olarak önerdiler. Ancak sıkıntı yaşıyorum

Oyla:

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
ilk kurulum sonrası güncelleme yaptı. sanırım farklı sorunları var vatan mağazasından aldım. geri verebilir miyim acaba ya da değişim olur mu bilginiz var mı? çok ta ısınıyor. işim gereği orta segmentte yoğun kullanıma uygun bir telefon olarak önerdiler. Ancak sıkıntı yaşıyorum

Garantili cihaz hiç kullanmadığım için bilmiyorum ama iki katına yakın fiyat farkı vererek aldınız iade/değişim hakkı vardır mutlaka....

Oyla:
Üst Alt