Yardım Redmi pad se root nasıl atılır?

ensanat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Redmi
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 14
Telefon Modeli
Redmi pad se
Bootloader Kilidi
Açık
Selam arkadaşlar redmi pad se tableime bir türlü root atamadım magisk yada kernelsu olabilir.tesekkurlermiui 14 android 13 bootloader acik

Marcolomboss

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Motosiklet Ustası
Konular
18
Magisk ile patchlenmiş init_boot.img dosyasını kullanın. Kesin çözüm olarak diye biliyorum.

Son düzenleme:
Oyla:

ensanat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Redmi
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Magisk ile patchlenmiş init_boot.img dosyasını kullanın. Kesin çözüm olarak diye biliyorum.
Kullandığım mevrut room un içindeki boot.img inkullandim bu degilmi?

CMD ile flasliyorum.romu kendim flashlayabildim bu yöntem ile.twrp ve magisk bir türlü kuramadım.twrp kurulsa magisk bbelki kurulur.twrp .img dosyasını c:/ bin içindeki minimal CMD klasörünün olduğu yere atıyorum.Telefonun bootloader OEM açık USB ayıklama açık telefonu fastboot moduna alıp CMD yi açıyorum.
Fastboot devices,fastboot flash recovery twrp.img .işlem tamamlanıyor fastboot modunda twrp moduna bir türlü geçmiyor.ses açma power tuşuna bastığımda ya fastboot moduna yada tablet açılıyor.recovery_ab komutuda işe yaramadı.youtubeda başka bir video var twrp siz magisk kurma.rom içindeki boot.img dosyasını ve magisk telefona gönderdim boot.img magisk ile patchledim.patchlenen dosyayı bilgisayara geri gönderdim.cmd üzerinden flasladim root yine yok.mi flash driverlar bir türlü kurulmadı.init_boot nedir bunu bilmiyorum

Oyla:

ensanat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Redmi
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullandığım mevrut room un içindeki boot.img inkullandim bu degilmi?

CMD ile flasliyorum.romu kendim flashlayabildim bu yöntem ile.twrp ve magisk bir türlü kuramadım.twrp kurulsa magisk bbelki kurulur.twrp .img dosyasını c:/ bin içindeki minimal CMD klasörünün olduğu yere atıyorum.Telefonun bootloader OEM açık USB ayıklama açık telefonu fastboot moduna alıp CMD yi açıyorum.
Fastboot devices,fastboot flash recovery twrp.img .işlem tamamlanıyor fastboot modunda twrp moduna bir türlü geçmiyor.ses açma power tuşuna bastığımda ya fastboot moduna yada tablet açılıyor.recovery_ab komutuda işe yaramadı.youtubeda başka bir video var twrp siz magisk kurma.rom içindeki boot.img dosyasını ve magisk telefona gönderdim boot.img magisk ile patchledim.patchlenen dosyayı bilgisayara geri gönderdim.cmd üzerinden flasladim root yine yok.mi flash driverlar bir türlü kurulmadı.init_boot nedir bunu bilmiyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Flash Lama sorunsuz sanırım ama yeniden başlattığında magisk yüklü gorunmuuot

Oyla:

Marcolomboss

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Motosiklet Ustası
Konular
18
ROM dosyasının içinde init_boot.img dosyası olması gerekiyor. Onu magisk ile patchleyin. Sonrasında fastboot flash init_boot init_boot.img komutunu girin.

Oyla:
Üst Alt