Yardım Redmi Pad Se ROM atma ücretli yardım

ensanat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Redmi
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
14
Telefon Modeli
redmi pad se
Bootloader Kilidi
Açık
Bir aylık yurtiçi redmi pad se tablet bootloader oem acık.twrp yuklemek istedım fastbootda takılı kaldı.mi flash ile rom atmak istedim su hic goruntu yok.sarza taktıgımda ses geliyor.power tusuna basınca ses geliyor.cihaz sanırım acık.laptopa bagladıgımda telefonu goruyor.ilk önce sorunu cozup ayrıca magisk ile rootlattırmak istiyorum.uzaktan yardımcı olabilecek varsa.yada garati ucretsiz rom olayını cozermi acaba.

Moderatör tarafında düzenlendi:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Öncelikle iletişim bilgisi paylaşmak yasak.
Bilgisayara bağladığınızda aygıt yöneticisinde qualcomm 9008 port veriyorsa brick olmuştur. Yetkili hesapla yazılım atılması gerekir. Garantiye gönderipte deneyebilirsiniz ama bootloader kilidi açık diyorsunuz garanti dışı kalma ihtimali de yüksek. Uzak bağlantı ile biz yazılım yükleriz.

Oyla:

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Cihaz açık diyorsanız ses açma,ses kısma ve power tuşuna basılı tutun. Yeniden başlatması lazım. Redmi yazısı gelirse ses kısma harici diğer tuşları bırakınca fastboot ekranı gelmesi lazım. Gelirse fastboot rom yükleyin düzelir muhtemelen

Oyla:

ensanat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Redmi
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok teşekkürler Çankaya'da işimi hallettim cihaz açıldi.Fakat kuran arkadaş magisk i tam kurmamış ek kurulum gerekiyor yazıyor.

Oyla:

Marcolomboss

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Motosiklet Ustası
Konular
18
Çok teşekkürler Çankaya'da işimi hallettim cihaz açıldi.Fakat kuran arkadaş magisk i tam kurmamış ek kurulum gerekiyor yazıyor.
Eğer Root erişimi verebiliyorsanız sorun yok. Bende de ek kurulum istiyor fakat düzgün çalışıyor. Ek kuruluma devam ederseniz brick olma ihtimali var.

Oyla:

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
S23, Mi 9 SE
Konular
37
Eğer Root erişimi verebiliyorsanız sorun yok. Bende de ek kurulum istiyor fakat düzgün çalışıyor. Ek kuruluma devam ederseniz brick olma ihtimali var.
Ek kurulum mevzusu nedir hocam 2 senedir bana da o uyarı geliyor artısı nedir eksisi nedir

Oyla:

Marcolomboss

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Motosiklet Ustası
Konular
18
Ek kurulum mevzusu nedir hocam 2 senedir bana da o uyarı geliyor artısı nedir eksisi nedir
Güya eksik kurduğumuzu söylüyor magisk bize ama çatır çatır çalışıyor nedense. Ne zaman ek kurulum yapsam, 3 cihazda da bootloopa girmişti. O yüzden ROOT yetkisi verdiği sürece sorun yok.

Oyla:

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Ek kurulum yapmazsanız da magisk hide kullanamzsınız ve banka uygulamaları root uyarısı verir açılmaz

Oyla:
Üst Alt