Yardım Redmi Noto 7

xxmen17

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
RIDVAN GENÇ
Cihazım
SAMSUNG 7 ED
Konular
1
Redmi Noto7 aldım alış tarihim 20.04.2019 cihazım 24.04.2019 akşamı hiç bir şey yok kendiliğinden kapanmış farkında değilim cihazı aldım açmaya çalıştım ve hiç bir şekilde açılmıyor jarz cihazına taktım jarz dahi almıyor anlamadığım ben kesinlikle hiç bir şey yapmadım fakat gündüz cihazda bir ara menü programlar yoktu açıp kapattıktan sonra geldi şimdi çok beğendiğim ve herkese tavsiye ettiğim xıaomı beni hayal kırıklığına uğrattı sorun nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim.

xxmen17

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
RIDVAN GENÇ
Cihazım
SAMSUNG 7 ED
Konular
1
Servise vermeyin. Daha 4 günlük telefonda ne servisi?
Hemen iade edin. Bu sizin yasal hakkınız.
Merhaba Mmseg arkadaşım bursada oturuyorum servise istanbul da verirken de özellikle söyledi cihazımın tamir değil değişimini istiyorum diye onlarda 1ay dolmamış cihazları değiştiriliyor dedi fakat hepsi değil değişimi kimden isteyeceğim servistenmi aldığım yerdenmi cihaza en ufak bir darbe yada zorlama yok nediyeyim hiç bir şey yapmadım inşallah degişim olur.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bencede servise vermeyin iade edin servis yaparsa kullanıcı hatası bile der uğraşma hiç iade et
Merhaba XiaoMiu arkadaşım hiç bir mazeret uyduramaz ben cihazı 3 gün kullandım yılladırda kullanıyorum bu şekilde bir cihazın kapandığını ve hiç bir tepki vermediğini görmedim değişim konusunda bildiklerinizle yrdımcı olursanız sevinirim.
Teşekkür ederim..

Oyla:
Üst Alt