Yardım Redmi Note9 Pro MicroG kaldırdıktan sonra Play hizmetleri Yok oldu

Berkcanbinay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk Can
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.0.4 Stabil.
Telefon Modeli
Redmi Note 9 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Öncelikle selamın aleyküm, vakit ayırıp yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Redmi Note9 Pro kullanıyorum, bugün yt vanced yüklemek için magisk üzerinden microG kurdum. Fakat daha sonra Standart olay hizmetleri ile çakıştığı için yine magisk üzerinden geri kaldırdım. Cihazı yeniden başlattığımda Play hizmetlerini edinin hatası ile karşılaştım. Play hizmetleri olmadığı için hiçbir Google servisi çalışmıyordu. Diğer cihazımın yardımıyla Google play hizmetleri uygulamasını yükledim ama hiçbir Google servisi çalışmıyor ve play hizmetleri uygulamasını sistem uygulaması olarak görmüyordu, doğrudan silmeme müsade ediyordu. Farklı birçok versiyon denememe rağmen hâlâ Google hizmetlerine ulaşamıyorum. Tek başıma halledebileceğimi düşünüp tekrar microG yükledim, şuan microG yüklü ve anlamlandıramadığım bir şekilde PlayStore da yok oldu. Cihazda IMEI repair olduğu için sıfırlayamıyorum. Yardımcı olursanız gerçekten sevinirim ve tekrardan teşekkür ederim.

Veysa23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veysel
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
Aynı sorunu bende yaşıyorum lütfen yardım

Oyla:

garajack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9s
Konular
6
root varsa microg kurmanıza gerek yoktur, rootlu vancedi kursaniz yeterli olurdu

Oyla:
Üst Alt