Yardım redmi note4

metehun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kadir
Cihazım
redmi note4
Konular
2
Merhaba,Xiaomi redmi note4 Qualcom işlemcili ve Hindistan'dan alınma bir cihazım mevcut,yaklaşık 5/6 ay kadar önce güncelleme yaptım ve şarzı bitip kapandıkdan sonra cihaz sadece Mi yazısına kadar açılıyor fakat daha fazlası olmuyor.Fastboot moda girebiliyorum ve yeniden flash yazılımını yüklemek istediğimde sanıyorum kilit sorunu sebebiyle başarısız oluyor.Mi unlock programı ile kilidi kaldırmak istiyorum fakat bu defada bu cihaz bu hesaba bağlı değil uyarısı alıyorum, xiaomi hesabımda cihazımı görüyorum fakat herhangi bir imei numarası felan okuyamıyorum,özetle kiminle irtibata geçmek kimden yardım almak gerekir??Şimdiden teşekkürler..

metehun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kadir
Cihazım
redmi note4
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aşağıdaki bağlantıda bulunan konuda anlatıldığı şekilde testpoint ile EDL moda alıp rom yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Rehber - Redmi Note 4x için Test Point Metodu ile Unbrick Yapma Anlatımı
Aşağıdaki bağlantıda bulunan konuda anlatıldığı şekilde testpoint ile EDL moda alıp rom yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Rehber - Redmi Note 4x için Test Point Metodu ile Unbrick Yapma Anlatımı
Teşekkürler,bu yöntem ile rom yüklemesi başarılı dedi fakat cihazdaki sorun devam ediyor:)

Oyla:

metehun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kadir
Cihazım
redmi note4
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Redmi Note4 için olan tüm flash dosyalarını denememe rağmen sonuç hiç değişmedi,kim yardımcı olabilir ??

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Redmi Note4 için olan tüm flash dosyalarını denememe rağmen sonuç hiç değişmedi,kim yardımcı olabilir ??
Bu yöntemle yazılım atmanıza rağmen düzelmediyse donanımsal bir problem olabilir. Cihazınızı incelemesi için Zenex ile iletişime geçebilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt