Soru Redmi note13 pro+5G 16/512

Koktay_x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
5
S.a arkadaşlar telefonun arkasındaki etikette cihaz kodunun son hanesi C içindeki yazılımda İ çin cihazına hindistan kırması global yüklenmiş ve merak ettiğim nokta ben buradan kendi cabamla çin romuna geçebilir miyim? eğer geçersem çin romuyla kilit açabilir miyim? Direnç işlemi şuan düşünmüyorum telefonu bir süre donanımsal müdahale olmadan kullanmak için bide global yazılımda band20nin aktif olma ihtimali var mı? Surci lisan ettiysem affola aklıma ne geldiyse yazdim

Son düzenleme:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
çin romuna geçsen de kilit açılmıyor. hatta bunu yaparsan kilit bir daha hiç açılmaz hale geliyor. band 20 donanımsal olarak eksik.
bu cihaz için ideal yöntem direnç + imei : global rom çift sim kayıt. güncelleme + sıfırlama
bu şekilde cevap verdiğim zaman imei bana önemli değil şeklinde cevap verenlerde oluyor. Global rom için direnç değişimi gerekli. Direnç değişmişken de imei işlemi yapılıyor :)

Koktay_x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çin romuna geçsen de kilit açılmıyor. hatta bunu yaparsan kilit bir daha hiç açılmaz hale geliyor. band 20 donanımsal olarak eksik.
bu cihaz için ideal yöntem direnç + imei : global rom çift sim kayıt. güncelleme + sıfırlama
bu şekilde cevap verdiğim zaman imei bana önemli değil şeklinde cevap verenlerde oluyor. Global rom için direnç değişimi gerekli. Direnç değişmişken de imei işlemi yapılıyor :)
Band20 donanımsal değil hocam geçen bir yazılımcı arkadaş açmış hatta ben bunun konusunuda açtım açtığım konuya bakabilir misiniz?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Band20 donanımsal değil hocam geçen bir yazılımcı arkadaş açmış hatta ben bunun konusunuda açtım açtığım konuya bakabilir misiniz?
Konuyu biliyorum geçmişte bazı modellerde bizimde uğraşlarımız olmuştu.

Üst Alt