Recovery Redmi Note10S Android 11-12 Twrp Recovery ve Android 11-12 Boot Yükleme Aracı

Susspusss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note5
Konular
1
Sağol Kardeşim Teşekkürler
hocamben twrp 12 cıft tıklayınca sujre doluyor ben fastboot modujnda aldım cıhazı 5 sanıye sonra yuklenecek dıyor sonra ne twrp gelıyor oyle fastboot ta kalıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Elinize sağlık hocam clap~~
sa hocam cıhazım mıujı13 ve androıd12 cıhaazı fast boot a alıp twrp 12 calıstırıp twrp yuklenmıyor acaaba neden olabılır eksıkmı yapıyom acaba

Son düzenleme:

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
hocamben twrp 12 cıft tıklayınca sujre doluyor ben fastboot modujnda aldım cıhazı 5 sanıye sonra yuklenecek dıyor sonra ne twrp gelıyor oyle fastboot ta kalıyor

sa hocam cıhazım mıujı13 ve androıd12 cıhaazı fast boot a alıp twrp 12 calıstırıp twrp yuklenmıyor acaaba neden olabılır eksıkmı yapıyom acaba
Merhaba
Driver Yüklümü Fastbootda Telefonu Görüyormu Görmüyorsa Hiçbir işlem yapmaz

Susspusss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note5
Konular
1
Merhaba
Driver Yüklümü Fastbootda Telefonu Görüyormu Görmüyorsa Hiçbir işlem yapmaz
Bilgisayara taktimda cihaz otuyor sonra 3 kez otuyor normalde goruyor cihazi driver leri mi tools programı var onu actim otomatik yukledi bildiginiz driverler varmi

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

Susspusss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note5
Konular
1

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Hocam bazen bende aynı hataya düşüyorum. Dosyayı masa üstüne alıp winrarla buraya çıkar diyorum.Masa üstüne açılan dosyalardan twrp 12 yi çift tıklayıp fastboot modda olan telefona kabloyu bağlıyorum

alperen196761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Şoför
Konular
6
Hocam boyle bir sorunum twrp acilinca sifreyi giriyorum hata veriyor

Ekli dosyalar

• SAVE_20220805_182837.jpg
    SAVE_20220805_182837.jpg
    303,3 KB · Görüntüleme: 12

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Hocam boyle bir sorunum twrp acilinca sifreyi giriyorum hata veriyor
Twrp kullanıyorsan telefona Kilit şifresi vs Kurduysan Twrpde çalışmayabilir.biliyorsunuzki Redmi Note 10S Çalışan % 100 Twrp Yok bununla Yetinmek Gerekiyor

hocam drıverlerı kurdum yazılan herseyı fasboot aldım cıhazı twrp 12 actım twrp gelmedı acaba hata ayıklamayıda actım yıne aynı

Hocam bazen bende aynı hataya düşüyorum. Dosyayı masa üstüne alıp winrarla buraya çıkar diyorum.Masa üstüne açılan dosyalardan twrp 12 yi çift tıklayıp fastboot modda olan telefona kabloyu bağlıyorum
twrp 12 açtım Twrp Gelmedi
Masa üstüne açılan dosyalardan twrp 12 yi çift tıklayıp fastboot modda olan telefona kabloyu bağlıyorum

Hata Ayıklamayla İşiniz Yok

Her zaman Söylediğim Gibi Sizde Dahil Bu Tür Sorunlarda Hiç Bir Açıklama Kimse Yapmıyor .
Doğal Olarak Hangi İşlemleri Yaptığınızı ve ya Yapmadığınızı Bilemem
Nasıl Cevap Yazayım Sizce
Hangi Romdaydınız Android 11 12 Geçtinizmi nasıl geçtiniz Rom Kurulduktan sonra Twrp 12 rommu kurdunuz
Twrp 12 Çift tıklayınca Telefon fastbootdayken 2.3 Saniye sonra yüklendimi Araç kapandımı telefon yeniden başladımı açıldımı
Tekrar Telefonu Kapatıp Recoverye geçmedimi.Konudaki TWRP % 100 Çalışıyor 2.3 Gündür Android 12 Custom Rom CrDroid Romla Uğraşıyorum
En Az 5 Kere Kurdum Twrp 12 Tekrar MIUI Geçtim Ve Recoverye Kapatıp Açtım Geçiyor MIUI 13 Android 12 Kalıcı Olarak Çalışıyor Şuan Hala
MIUI 13 Geçtim Çalışır Vaziyette.

Son düzenleme:

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Bende sıkıntı yok hocam rahat bi şekilde yükleme yapabiliyorum. Arkadaşa aldığı hatayı yapamadığı işlemin çözümünü bu şekilde yapabilirsiniz diye mesaj atmıştım.Geri dönüş yapmadı

alperen196761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Şoför
Konular
6
Twrp kullanıyorsan telefona Kilit şifresi vs Kurduysan Twrpde çalışmayabilir.biliyorsunuzki Redmi Note 10S Çalışan % 100 Twrp Yok bununla Yetinmek Gerekiyor

twrp 12 açtım Twrp Gelmedi
Masa üstüne açılan dosyalardan twrp 12 yi çift tıklayıp fastboot modda olan telefona kabloyu bağlıyorum

Hata Ayıklamayla İşiniz Yok

Her zaman Söylediğim Gibi Sizde Dahil Bu Tür Sorunlarda Hiç Bir Açıklama Kimse Yapmıyor .
Doğal Olarak Hangi İşlemleri Yaptığınızı ve ya Yapmadığınızı Bilemem
Nasıl Cevap Yazayım Sizce
Hangi Romdaydınız Android 11 12 Geçtinizmi nasıl geçtiniz Rom Kurulduktan sonra Twrp 12 rommu kurdunuz
Twrp 12 Çift tıklayınca Telefon fastbootdayken 2.3 Saniye sonra yüklendimi Araç kapandımı telefon yeniden başladımı açıldımı
Tekrar Telefonu Kapatıp Recoverye geçmedimi.Konudaki TWRP % 100 Çalışıyor 2.3 Gündür Android 12 Custom Rom CrDroid Romla Uğraşıyorum
En Az 5 Kere Kurdum Twrp 12 Tekrar MIUI Geçtim Ve Recoverye Kapatıp Açtım Geçiyor MIUI 13 Android 12 Kalıcı Olarak Çalışıyor Şuan Hala
MIUI 13 Geçtim Çalışır Vaziyette.
Tamam hocam tesekkurler

Üst Alt