Yardım redmi note10pro India max değil 64 mp

Eyüp 67t5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp
Cihazım
Redmi note10pro
Konular
6
arkadaşlar günaydın öncelikle redmi note10pro cihazıma IMEI atmam gerekiyor ama orjinal modem telefonu sapıtıyormuş reboot vs ediyor sürekli modem atmam gerekiyormuş modem atan arkadaşlarda şebeke sorunları oluyormuş ben böyle sorunlar yaşamak için ne yapmam gerekiyor en son çare direnç mi ?

leventdmc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Levent
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
4
Kim diyor hocam öyle bir şeyi? Öyle bir sorun yok. 6-7 ay kadar india kullandım şimdi de global kullanıyorum. Forumda bulunan düzgün modem dosyalarını kurarsanız hiç bir sıkıntı çıkmayacaktır. Orijinal romda bile kamera sensör sorunu yok. Direkt tek sim imei repair + dzgün modem dosyası yeterlidir. Çift sim ihtiyacı yoksa direnç tamamen gereksizdir.

Eyüp 67t5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp
Cihazım
Redmi note10pro
Konular
6
Kim diyor hocam öyle bir şeyi? Öyle bir sorun yok. 6-7 ay kadar india kullandım şimdi de global kullanıyorum. Forumda bulunan düzgün modem dosyalarını kurarsanız hiç bir sıkıntı çıkmayacaktır. Orijinal romda bile kamera sensör sorunu yok. Direkt tek sim imei repair + dzgün modem dosyası yeterlidir. Çift sim ihtiyacı yoksa direnç tamamen gereksizdir.
hocam sizinle daha hızlı iletişim kurabileceğim sosyal medya hesabınızı paylaşır mısınız biraz başınızı ağrıtacağim telegram mümkünse oradan konuşalım

hasantr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Ben india orjinal romu kurdum modemi de kurdum ama kamera kötü ya. Yakın nesnelerde odak yok. uzak olunca net oluyor ancak.

hihihihaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi 11T Pro/ Mi9
Konular
5
Ben india orjinal romu kurdum modemi de kurdum ama kamera kötü ya. Yakın nesnelerde odak yok. uzak olunca net oluyor ancak.
dusuncenıe katılmıyorum bendede india romlu var modem dosyalarınıda duzenledım kamerada gece normal modem dosyasında mor cekıyodu odaklamama gıbı seyler oluyodu suanki modem dosyam hepsini cozdu MİUİ 13.0.9.0 enson india sürümü olarak kullanıyorum

hasantr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Bendeki lenste sıkıntı var galiba.
Sendeki modem dosyası hangisi?