Redmi note invalid imei...

feste94

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
7
Arkadaşlar dün telefonuma bir  custom rom yükledim. Yükleme başarılı geçti fakat imeiler kayboldu. Tekrar imei yükleyemiyorum. İmei sorgulama yerinde invalid imei yazıyor.Kaynaklardan araştırdım. Engineer moddan CDS İnformation bölümünden yapılıyor fakat benim o bölüm kapatılmış. Orayı açma şansım varmı . Yada bu imeiyi tekrar nasıl atarm. Lütfen yardım edin.

hakao

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0
Cvp: Redmi note invalid imei...

recovery moddan wipe işlemlerini yap bende vardı aynı sorun ben o şekilde çözmüştüm yinede bi araştır istersen

feste94

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
7
Cvp: Redmi note invalid imei...

hakao pid=11336 dateline=1413701906' Alıntı:
recovery moddan wipe işlemlerini yap bende vardı aynı sorun ben o şekilde çözmüştüm yinede bi araştır istersen
denedim kardeşim. Çözülmüyor. Nvram klasörünü sildikçe yeniden oluşuyor. Bir türlü çözemedim.Romu bootloaderden tekrar yüklersem belki düzelebilir ama bootloader romu bulamıyorum.

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
slm, sorun cozuldumu? nasıl cozdunuz?

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Arkadaşlar dün telefonuma bir custom rom yükledim. Yükleme başarılı geçti fakat imeiler kayboldu. Tekrar imei yükleyemiyorum. İmei sorgulama yerinde invalid imei yazıyor.Kaynaklardan araştırdım. Engineer moddan CDS İnformation bölümünden yapılıyor fakat benim o bölüm kapatılmış. Orayı açma şansım varmı . Yada bu imeiyi tekrar nasıl atarm. Lütfen yardım edin.

Telefon MTK İşlemcili Mi?

Üst Alt