Yardım Redmi note 9t güncelleme sonrası Google hatası

sahininhesabi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
Redmi note 9t
Konular
1
Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar. Elimde Türkiyede alınmış(kaçak göcek değil yani) redmi note9t telefon var. Bu telefonu bir kaç gün önce güncelledim son sürümüne bu seferde herhangi bir google uygulaması internete erişemiyor. Aşağı liste halinde denediklerimi yazacağım;
  1. Erişim noktası adlarını sıfırladım(APN)
  2. Mobil veri yerine Wi-fi denedim.
  3. Google play hizmetleri uygulasını sırasıyla; zorla durdurdum denedim, önbelleğini sildim denedim, güncellemelerini sildim denedim, olmadı.
  4. Bir kaç tane Gms.apk si yüklemeyi denedim yemedi
Bunlar dışında deneyebileceğim bir şey var mı?
Dipnot: Pc'ye erişimin yok, telefon mobil veri ile sistemdeki tarayıcıdan internete bağlanıyor sadece google uygulamakarı çalışmıyor. Telefonu sıfırlayamam önemli uygulamalar var. Yedek alamıyorum.

Yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer, iyi forumlar

Zdcba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Redmi 9T
Konular
0
Kanka aynı sorun bende de var hiç bir google servisi açılmıyor çözüm bulabildin mi acaba?

nailcetin14

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazda pil
Cihazım
xiaomi redmi 5
Konular
0
Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar. Elimde Türkiyede alınmış(kaçak göcek değil yani) redmi note9t telefon var. Bu telefonu bir kaç gün önce güncelledim son sürümüne bu seferde herhangi bir google uygulaması internete erişemiyor. Aşağı liste halinde denediklerimi yazacağım;
  1. Erişim noktası adlarını sıfırladım(APN)
  2. Mobil veri yerine Wi-fi denedim.
  3. Google play hizmetleri uygulasını sırasıyla; zorla durdurdum denedim, önbelleğini sildim denedim, güncellemelerini sildim denedim, olmadı.
  4. Bir kaç tane Gms.apk si yüklemeyi denedim yemedi
Bunlar dışında deneyebileceğim bir şey var mı?
Dipnot: Pc'ye erişimin yok, telefon mobil veri ile sistemdeki tarayıcıdan internete bağlanıyor sadece google uygulamakarı çalışmıyor. Telefonu sıfırlayamam önemli uygulamalar var. Yedek alamıyorum.

Yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer, iyi forumlar
Merhbalar normel glabal muuı 13 geldimi size yoksa sizmi yüklediniz bana gelmedi

Üst Alt