Soru Redmi note 9s

aymanl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
1
merhaba bende redmi note 9s var sürekli bütün gün durmadan açılıp kapanıyor. Redmi yazısı çıkıyor ardından kapanıyor ama şarjda olduğu zaman kapanmıyor sorun nedir acaba ve çözüm varmı

Masra

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
28
Kardeşim cihazin brick olmuş cihazi stock rom atman , stock rom atman içinde bilgisayar lazim youtuba redmi note 9s stock rom atmak yaz yabanci veya türkce videolar izle nasil atilicağini öğren bilmiyorsan telefoncuya götür yakininizda telefoncu yoksa özelden bana ulaş teamwiwer ile pc,ne bağlanip açmaya calisayim açamazsam sana telefonucu nosu vericem o yapsin tamam mi

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Kardeşim cihazin brick olmuş cihazi stock rom atman , stock rom atman içinde bilgisayar lazim youtuba redmi note 9s stock rom atmak yaz yabanci veya türkce videolar izle nasil atilicağini öğren bilmiyorsan telefoncuya götür yakininizda telefoncu yoksa özelden bana ulaş teamwiwer ile pc,ne bağlanip açmaya calisayim açamazsam sana telefonucu nosu vericem o yapsin tamam mi
Yine brick demişsiniz... Hayır bu cihaz da brick değil headbang~~

merhaba bende redmi note 9s var sürekli bütün gün durmadan açılıp kapanıyor. Redmi yazısı çıkıyor ardından kapanıyor ama şarjda olduğu zaman kapanmıyor sorun nedir acaba ve çözüm varmı
Sorununuzun hem yazılımsal hem de donanımsal birden fazla nedeni olabilir.

Yazılımsal bir sorun ise en temizi Masra 'nın da dediği gibi stock rom yüklemek olacaktır. Cihazınızı Fastboot'a alarak temiz kurulum yapın. (Bootloader kilidiniz açık olmalı)

Eğer temiz kurulum sonrasında düzelmezse donanımsal bir arıza olma ihtimali güçlenir. İlk aklıma gelen ise batarya veya flex sorunu olması. Güvendiğiniz bir teknikere götürdüğünüzde sorunu tespit edip size çözüm sunacaktır.

Üst Alt