Yardım Redmi Note 9s Şebeke sorunu

emobaba06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
redmi note 9 s
Konular
3
merhaba,
yaklasık 1 ay once redmi note 9 s aldım 128 gb. yurt dışı oldugu ıcın imeil attırdım. imeilden sonra telefon ara sıra şebekesi kesilip tekrar düzeliyor. bunun sebebi nedir. imeil atan kişiye 2 kere götürdüm sorun yok hallettim tekrar yazılım attı dedi fakat yine aynı şey ara sıra oluyor. varmı bi çözümü yapabileceğimiz bir şey ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
yazılımla neyi düzeltmiş acaba çok merak ettim :)

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco X6Pro
Meslek
Mod
Konular
320
merhaba,
yaklasık 1 ay once redmi note 9 s aldım 128 gb. yurt dışı oldugu ıcın imeil attırdım. imeilden sonra telefon ara sıra şebekesi kesilip tekrar düzeliyor. bunun sebebi nedir. imeil atan kişiye 2 kere götürdüm sorun yok hallettim tekrar yazılım attı dedi fakat yine aynı şey ara sıra oluyor. varmı bi çözümü yapabileceğimiz bir şey ?

Bahsettiğiniz durumlarda kesilmeler doğal bence. İlgili kişinin kullandığı yöntem yetersiz kalabilir, her yeni sürüm cihaz için sistem farklılıkları yüzünden bu tür işlemler zorlaşıyor. Durum daha fazla kötüleşir ise Zenex hocamdan destek alabilirsiniz.

emobaba06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
redmi note 9 s
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cihaz bu seferde EDGE yani sadece Mobil veride E harfinde kalıyor ınternete gıremıyorum 3g veya 4g desteklemıyor gibi. ne yapmam gerek

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
cihaz bu seferde EDGE yani sadece Mobil veride E harfinde kalıyor ınternete gıremıyorum 3g veya 4g desteklemıyor gibi. ne yapmam gerek
İmei atma işlemini düzgün yapamamış. Tekrar aynı kişiye götürüp belirtin ya da işi düzgün yapan başka birinden yardım alın.

symbazz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ef
Cihazım
soo
Konular
0
Başka bir qcn dosyasıyla başka bir imei attır. Başıma geldi. Aynı işlem sonrası internet düzeldi.

Üst Alt