Soru Redmi Note 9s Miui 12?

durotan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Buğra
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Yönetici
Konular
6
Redmi Note 9s modeli için miui 12 beta bile bulamadım bunun sebebi nedir? Çoğu cihazda stabil kararlı olarak çıkmasa bile betalar başlamış durumda. Ben mi bulamıyorum acaba miui 12 romu ?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Redmi Note 9s modeli için miui 12 beta bile bulamadım bunun sebebi nedir? Çoğu cihazda stabil kararlı olarak çıkmasa bile betalar başlamış durumda. Ben mi bulamıyorum acaba miui 12 romu ?
Note 9s yeni bir cihaz olduğu için Xiaomi henüz miui 12 testlerine başlamadı note 9 serisi için

Oyla:

Furkan2906

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note9s
Konular
2
Benim cihazım şu an normal ara güncelleme almıyor yurt dışı miui 12 nasıl alacak bilmiyorum

Oyla:

solayak27

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
mi mix 2
Konular
7
Ben bu kadar sorunlu yavaş bı telefon görmedim kamera aciliyo yavaş arayüz sorunlu mi mix 2 den geçtim gerçekten pişman etti benim eski tel ucuyomus ya bunun yanında çok acil güncelleme getirmeleri gerek gerçekten bıkmış durumda herkes inşallah sorunlar çözülür ram kullanımı desen çok fazla ya hangi birini soylim umarım miui 12 de sorun çözülür tabi onuda verirlerse ki ben iki aydan aşağı alamicaz diye düşünüyorum

Oyla:

roethlisberger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
7
Ben bu kadar sorunlu yavaş bı telefon görmedim kamera aciliyo yavaş arayüz sorunlu mi mix 2 den geçtim gerçekten pişman etti benim eski tel ucuyomus ya bunun yanında çok acil güncelleme getirmeleri gerek gerçekten bıkmış durumda herkes inşallah sorunlar çözülür ram kullanımı desen çok fazla ya hangi birini soylim umarım miui 12 de sorun çözülür tabi onuda verirlerse ki ben iki aydan aşağı alamicaz diye düşünüyorum
eu rom yükleyin bi nebze olsun stabilizasyon getiriyo telefona ama yine de kamerada filan kasmalar mevcut

Oyla:

Yeniacemi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abuzer
Cihazım
Not 9
Konular
0
Webtekno haberine göre ne 9s ne 9pro ikinci dağıtım miui12 almıyor. 3 dağıtıma kaldı. Yani bu yıl verilmeyebilir. 3 tur için bir tarih yok çünkü. Note 3 e bile miui 12 veren Xiaomi ne yapmaya çalışıyor anlamadım.

Oyla:
Üst Alt