Soru Redmi note 9s mi dialer

dreamteknik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kerem
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
Arkadaşlar cihazım bootloader kilitli henüz acamadim,öğrenmek istediğim nokta hindistan romu yükleyince mi dialer gelip gelmeyeceği.Karsilasan varsa bilgi verebilir mi?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Oyla:

agabey_42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Agabey
Cihazım
Mi 11
Konular
4
hindistan romunda çokça reklam ve bloatware olduğu söyleniyor. bu nedenle ben eu rom kurdum. Eu romda da miui dialer, kişiler ve mesajlar uygulaması var.

Oyla:

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
hindistan romunda çokça reklam ve bloatware olduğu söyleniyor. bu nedenle ben eu rom kurdum. Eu romda da miui dialer, kişiler ve mesajlar uygulaması var.
Şahsen ben de BL kilidini açtıkdan sonra ynı muameleden yanayım ve eu roma geçiş yaptım :)

Oyla:

psycho

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mikail
Cihazım
redmi note 9s
Konular
0
merhaba bende mi12 eu roma geçtim ama bende arama ve kişiler hala google ! rica etsem link verebilirmisiniz birde mi dialer de arama kaydetme varmı ?

Oyla:

EMPYRİUM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk As
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
10
merhaba bende mi12 eu roma geçtim ama bende arama ve kişiler hala google ! rica etsem link verebilirmisiniz birde mi dialer de arama kaydetme varmı ?

Merhaba hocam. Sayın Monalte hocamızın önerisiyle linkini paylaştığım şu rom'a geçtim şuan pek kullanım deneyimine erişemesemde ekran süresi olarak (çünkü %37 şarjım kalmıştı) fakat arayüz,hız ve stabilite olarak çok iyi geldi cihaz daha bi rahatladı global 12.0.1'e göre bunu hissediyorum arama ve mesajlaşma uygulamasıda Xiaomi'nin ve benimde dahil olmak üzere herkesin aradığı yegane özellik arama kaydı var. Süper duvar kağıdı da var hali hazırda ancak bir tane araştırdım o zaten halledilebiliyormuş bir yöntem ile benim en çok hoşuma giden rom'u kendi içinden de özelleştirebilmemiz oldu isterseniz deneyin derim.

Oyla:

Cezzar_tr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
19
BT kiliti için hala beklemeye gerek var mı . Direk geliştirici seçeneklerinden açında oluyor mu

Oyla:

EMPYRİUM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk As
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
10
BT kiliti için hala beklemeye gerek var mı . Direk geliştirici seçeneklerinden açında oluyor mu

168 saat genel bi bekleme süresi var hocam geliştirici seçenekleri açıp mi hesabı eklenilip sim üzerinden sunuculara aktifleştirme için sorgu gönderiyor sonrası miunlock yazılımında bitiyor. Samsung J7 (2016) kullandığım o yıllarda geliştirici seçeneklerine girip oem kilit açmayı aktif edip odinle yapılıyordu herşey bunda çok farklıymış. Hatta bir ara işlemi nede olsa aktif ettim mi hesabını kullanmıyorum çıkış yapayım demiştim ki arkadaş uyardı meğersem çıkış yapılırsa herşey sil başa dönüyor ve süre artıyormuş o yönde iyi kurtardım :)

Oyla:

tijda

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tijda
Cihazım
Note 7
Konular
13
eu romda Google arama ve mesajlar var ilginç sizdeki MIUI olması.

Oyla:

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
eu romda Google arama ve mesajlar var ilginç sizdeki MIUI olması.
Sizin yüklediğiniz eu rom değil. Avrupa rom yüklemişsiniz. İkisi aynı şey değil.

Bu romu yükleyin.

Oyla:
Üst Alt