Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

AdemBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
note 9s 128 gb
Meslek
Muhasebe Yönetici
Konular
42
mamifth, AdemBey,
Gelebilirde gelmeyebilirde. Bu ay gitti. Gelirse Ekime gelmezse... Kasım Aralık gibi :)
Maalesef xiaomi, her bölge için ayrı ekip yapmış. Mesela TR için rom yapan ekip 12.5 verdi ama Global ekibi yamadı,isterse gene 12.0.6 üstüne 12.0.7 verebilir. Saçma sapan bir yazılım politikası izliyor.
valla aynen saçma sapan politikaları var bir gün xiaomi kurucusuna ceo suna soru sormak isteseydiniz deseler ve beni çıkartsalar bir sorun olacak

hepsinerede

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
NECMİ
Cihazım
redmi 9s pro
Konular
0
bende bir yorum yazıyım dedim
hayatımın en büyük hatalarından biridir kendisi

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104
1 ay öncesine kadar kendime iPhone 11 bakıyordum.
redmi note 9s 128 gb satıp üstüne para koyup alacaktım sonra dedim ki gerek var mı param varken dedim bunu.
ekranı kaliteli , pil zaten efsane 10-11 saat ekran süresi veriyor kamera da işimi görüyor işlemcisi hala iş yapıyor ram yeterli ilk defa bu kadar uzun telefon kullandım 2 sene daha gider böyle

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Bu telefonun bildirim ışığı var mı? Varsa nereden yanıyor. Şarja takıyorum yada bildirim gelince herhangi bir ışık yanmıyor. Ayarlarda bildirim ışığı açık...

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104
Bu telefonun bildirim ışığı var mı? Varsa nereden yanıyor. Şarja takıyorum yada bildirim gelince herhangi bir ışık yanmıyor. Ayarlarda bildirim ışığı açık...
bozuktur dikkatli bakın ahizenin üstüne 9sde kronik

HCAREK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 9S
Konular
4
Üstünden çok zaman geçmiş ama belki aynı problemi yaşayan başkası görür cevap vereyim benim de telefonum note 9s ilk aldığımda bi problem yoktu sonradan bende de bildirim ışığı gitti. ahizeyi sakız diş fırçası gibi şeylerle temizledim ve eski haline geldi çok kolay tozlanıp kapanıyor orası bi temizleyin derim ama dikkat edin sivri şeyler sokmayın.

efkavasi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
engin
Cihazım
mi6 128/6GB
Konular
8
Yaklaşık 3 senedir kullanıyorum. Son 1 hafta içinde telefon kendine kendine miui logosu ekranına gelip sürekli reset atmaya başladı. Bootloop döngüsüne giriyor gibi sanki. Komple kapatamıyorum da sürekli resetleniyor 3 sn içinde. Sonra düzeliyor. Yazılımsal mıdır yoksa donanımsal mı? Daha önce LG G4 kullanırken işlemci hatasından dolayı aynısı olduydu. Daha önce karşılaşan var mı?

mitrox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cihan
Konular
2
Yaklaşık 3 senedir kullanıyorum. Son 1 hafta içinde telefon kendine kendine miui logosu ekranına gelip sürekli reset atmaya başladı. Bootloop döngüsüne giriyor gibi sanki. Komple kapatamıyorum da sürekli resetleniyor 3 sn içinde. Sonra düzeliyor. Yazılımsal mıdır yoksa donanımsal mı? Daha önce LG G4 kullanırken işlemci hatasından dolayı aynısı olduydu. Daha önce karşılaşan var mı?
şarja takılı inceleyin,eğer reset atmıyorsa pilinde soğuk lehim problemi,başıma geldi hallettim

efkavasi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
engin
Cihazım
mi6 128/6GB
Konular
8
şarja takılı inceleyin,eğer reset atmıyorsa pilinde soğuk lehim problemi,başıma geldi hallettim
sürekli yapmıyor şimdiye kadar 2 kez oldu bir daha olursa deneyeceğim. Arka kapak açılmıyor lehim olayını nasıl çözerim?

mitrox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cihan
Konular
2
sürekli yapmıyor şimdiye kadar 2 kez oldu bir daha olursa deneyeceğim. Arka kapak açılmıyor lehim olayını nasıl çözerim?

şarj takılıyken restart atma yoksa,pildeyken birkaç uygulamaya yüklenince restart yapıyorsa büyük ihtimal dediğim şey,kapak açılması ve lehim telefoncu işi eliniz yatkın değilse,zaten birde lehim makinasına ihtiyacınız var

Üst Alt