Yardım Redmi Note 9S için Rom önerisi

muhammetteefee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUHAMMET EFE
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
2
Redmi Note 9S Avrupa Cihazım için stabil ve hızlı rom önerisinde bulunabilir misiniz. Şuan telefonun kendi romu yetersiz ve stabil değil. Cihazın 1 yıl daha garantisi olmasına rağmen bootloader kilidini açtım. Çünkü artık sorun çıkarmaya başladı rom. Özellikle Android 11 güncellemesinden sonra iyicene yedi kafayı. Aklımda EU rom yüklemek var. Ama başka ve daha stabil rom öneren olursa çok iyi olur. Cihazın şuan ki romunu görsel olarak ekledim. Şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• IMG_20210715_114618.jpg
    IMG_20210715_114618.jpg
    162,4 KB · Görüntüleme: 14

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Redmi Note 9S Avrupa Cihazım için stabil ve hızlı rom önerisinde bulunabilir misiniz. Şuan telefonun kendi romu yetersiz ve stabil değil. Cihazın 1 yıl daha garantisi olmasına rağmen bootloader kilidini açtım. Çünkü artık sorun çıkarmaya başladı rom. Özellikle Android 11 güncellemesinden sonra iyicene yedi kafayı. Aklımda EU rom yüklemek var. Ama başka ve daha stabil rom öneren olursa çok iyi olur. Cihazın şuan ki romunu görsel olarak ekledim. Şimdiden teşekkür ederim.
Cihazı kullandığım için şu iyidir bu iyidir diyemem ama eu rom her cihazda tercih edilen romdur denemenizi öneririm hocam

muhammetteefee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUHAMMET EFE
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
2
Üst Alt