MIUI 13 Redmi Note 9S (curtana) – EEA Kararlı V13.0.2.0.SJWEUXM

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güncelleme ve Kurulum Talimatları

1) OTA yolu ile güncellemenin size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Mi Pliot sürümdür, twrp üzerinden kurulabilir
Yükleme sırası ve sonrasında doğabilecek sorunlardan dolayı Forum ve forum Yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Teşekkür ederim hocam

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
MIUI xiaomi.eu 12.5.6 stabil yüklü bende bu başlıktaki romu indirip kurduğumda proplem yaşamam değil mi tam anlamadığım için soruyorum bu EU rom değil mi ?

Yüklemeye çalışırken twrpde bazı kısımlarda kırmızı hata verdi sürekli kapanıp açılmaya çalışıyor telefon kendi kendisine gece gece yapamadım galiba artık biraz daha kurcalayalım neyi yanlış yaptık acaba :)

Son düzenleme:

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
Arkadaşlar bu rom ve bir kaç değişim rom daha indirdim yüklerken böyle hata alıyorum telefon açılmıyor sistemi bozduk ama hangi romu denersem deneyeyim yükleyemiyorum wipeden format data dediğim zamanda aynen bu hatalardan veriyor neyi yanlış yapiyorum bilen birisi bana bir link verip şunu yükle derse çok sevinicem. ilk telefonu bu hale getirirken MIUI xiaomi.eu 12.5.6 stabil yüklüydü bende.

Ekli dosyalar

• IMG_20221110_093734.jpg
    IMG_20221110_093734.jpg
    937,6 KB · Görüntüleme: 20

trsalgado

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
s4
Konular
19
MIUI xiaomi.eu 12.5.6 stabil yüklü bende bu başlıktaki romu indirip kurduğumda proplem yaşamam değil mi tam anlamadığım için soruyorum bu EU rom değil mi ?

Yüklemeye çalışırken twrpde bazı kısımlarda kırmızı hata verdi sürekli kapanıp açılmaya çalışıyor telefon kendi kendisine gece gece yapamadım galiba artık biraz daha kurcalayalım neyi yanlış yaptık acaba :)
eu romla EEA rom aynı değil maalesef, siz mi flash ile rom atmayı deneyin umarım düzelir

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
twrpden xiaomi.eu_multi_HMNote9Pro_HMNote9S_V12.5.6.0.RJWMIXM_v12-11 bu sürümü yükledim düzeldi boşu boşuna birsürü ayarım gitti uğraşıp duruyorum banka uygulamalarından bir kaçını tekrar magiski gizlemeye çalışıyorum niyeyse olmuyor vs vs boşuna bela açtık başıma :)

Üst Alt