Yardım Closed

Dreary

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
8
Cihazı alalı bir ay oldu ve size alıp almamanız konusunda ciddi tavsiyelerde bulunacagım.
Benle birlikte aynı zamanda note 8 pro alan yakınım ile pubg mobile oynuyoruz. Gelin görün ki benim telefonum 40fps çalışmasına rağmen 60 fps çalışan note 8 prodan daha çok ısınıyor. Ve 5 saniyede bir fps drop yiyor. Batarya konusuna gelince ciddiyim aradaki fark dalga mı geçiyorsunuz dedirtecek cinsten 2 saat aralıksız oynamamıza rağmen 8 pro benden %2 fazla harcamış. Hani 520 Mah hani 8nm hani 720g? Bir telefon çıkartmışlar eminim ki kimse eline alıp bir hafta bile kullanmamış uygulamalar sekmesine geçerken ki kronik kasmalar mı desem. Clash of clansta bile fps drop mu yediğimi söylesem bunlar cidden komik şeyler. Redmi 7 bile daha akıcı bu telefondan. Aldığıma aldırdığıma pişman ettiniz dokunmatiği bile düzgün çalışmıyor. Parmak izi desen 3sn de açılıyor. Zaten kronik olmasına şaşırmayacağım hatalardan biri de siyahlar bi anda parlayıp açık griye dönüşüyor ve gitmiyor. Yeni çıkmasına veriyorum ama şunu söyleyim ki önceki telefonum olan j7 bile daha akıcıydı. Bilen bilgili kişiler miui 12 ile düzelip düzelmeyeceğine dair bilgiler verirse sevinirim. Cihazın ciddi ama çok ciddi yazılım güncellemelerine ihtiyacı var.

karadayi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
Hocam pubg ile 60 fps de 2 saat en son Full oynadım ne bir takılma ne de dediğin gibi ısınma mevcut. Şarj konusuna gelince mükemmel bir bataryası var ortalama 11 12 saat ekran süresi alıyorum. 5020 mah ve sp 720 ile harika uyum olmuş. 9s kullanıcıları ile bayağı sohbetim oluyor belirtmiş olduğun sorunlar genelde kimse de yok. Gelelim parmak izine, hızı mükemmel dokunmam yetiyor aninda kilit açılıyor.

Senin telefonda bir sorun olabilir.
Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ghost.boy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
Cihazı alalı bir ay oldu ve size alıp almamanız konusunda ciddi tavsiyelerde bulunacagım.
Benle birlikte aynı zamanda note 8 pro alan yakınım ile pubg mobile oynuyoruz. Gelin görün ki benim telefonum 40fps çalışmasına rağmen 60 fps çalışan note 8 prodan daha çok ısınıyor. Ve 5 saniyede bir fps drop yiyor. Batarya konusuna gelince ciddiyim aradaki fark dalga mı geçiyorsunuz dedirtecek cinsten 2 saat aralıksız oynamamıza rağmen 8 pro benden %2 fazla harcamış. Hani 520 Mah hani 8nm hani 720g? Bir telefon çıkartmışlar eminim ki kimse eline alıp bir hafta bile kullanmamış uygulamalar sekmesine geçerken ki kronik kasmalar mı desem. Clash of clansta bile fps drop mu yediğimi söylesem bunlar cidden komik şeyler. Redmi 7 bile daha akıcı bu telefondan. Aldığıma aldırdığıma pişman ettiniz dokunmatiği bile düzgün çalışmıyor. Parmak izi desen 3sn de açılıyor. Zaten kronik olmasına şaşırmayacağım hatalardan biri de siyahlar bi anda parlayıp açık griye dönüşüyor ve gitmiyor. Yeni çıkmasına veriyorum ama şunu söyleyim ki önceki telefonum olan j7 bile daha akıcıydı. Bilen bilgili kişiler miui 12 ile düzelip düzelmeyeceğine dair bilgiler verirse sevinirim. Cihazın ciddi ama çok ciddi yazılım güncellemelerine ihtiyacı var.
hangi romu kullanıyorsunuz? pugb oynamadığım için o konuda bir şey diyemem ama eu rom kullanıyorum parmak izinde en ufak bir takılma görmedim. Dokunmatiği düzgün çalışmıyor demişsiniz nasıl bir sorun yaşıyorsunuz merak ettim. Aynı şekilde siyahların griye dönüşmesi sorunu da hiç olmadı. miui 12 gelecek ama yazılım olarak hatasız olmasını beklemeyin çünkü xiaominin handikapı da bu. sık güncelleme ancak stabilite bi tık arka planda.

Oyla:

karadayi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
hangi romu kullanıyorsunuz? pugb oynamadığım için o konuda bir şey diyemem ama eu rom kullanıyorum parmak izinde en ufak bir takılma görmedim. Dokunmatiği düzgün çalışmıyor demişsiniz nasıl bir sorun yaşıyorsunuz merak ettim. Aynı şekilde siyahların griye dönüşmesi sorunu da hiç olmadı. miui 12 gelecek ama yazılım olarak hatasız olmasını beklemeyin çünkü xiaominin handikapı da bu. sık güncelleme ancak stabilite bi tık arka planda.
Bende eu kullanıyorum ama global kullanırken dahi arkadaşın anlattığı sorunlar yoktu.

Oyla:

afcn35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
halil afacan
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
3
Belirttiğiniz sorunların hiçbirini yaşamadım,rom olarak ne kullanıyorsunuz muhtemelen yazılımsal bir sorun yaşıyorsunuz

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ghost.boy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
Bende eu kullanıyorum ama global kullanırken dahi arkadaşın anlattığı sorunlar yoktu.

aynen hocam bende biraz global kullandım sorun yaşamadım. sadece google uygulamalarını sevmediğim için euya geçtim. evet yazılım güncellemesine ihtiyacı var ama tamamen kullanılamaz değil.

Oyla:

Freidman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
0
Bende de bir sorun , sıkıntı olmadı 1 haftadır. Sadece biraz fazla ısınıyor onunda nedeni romdan olabilir diye düşünüyorum. Sizin ki cihaza özgü donanımsal bir sorun gibi gözüküyor. Temin ettiğiniz yerle bir görüşünüz.

Oyla:

YnsEmreAkT

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi 9 T
Konular
19
Note 9s alacaktım kardeşime şimdi ne yapıyım alıyım mı tek arkadaşta var gibi gözüküyor birde 4/64 ve 6/128. Çok fark varmı note9s de

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Ghost screen de eklenince o zaman telefonu kırarsınız artık,xiaomide daha doğrusu redmide ghost screenden kaçış yok

Oyla:

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle