Çözüldü Redmi Note 9S Brick Oldu

ramazankaraca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
REDMİ NOTE 9S
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global V12.5.....
Telefon Modeli
Redmi Note 9S
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar selamlar ikinci el redmi Note 9s almıştım ve ön kamera açılmıyordu yazılımsal dediler ve bende önce rom attım normal mi flashtan duzelmedi. Bu işlerden çok anlayan birisi değilim onu söyleyeyim. Sonra persist dosyası yukleyim düzelir dediler ADB üzerinden fastboot modda persist flashladim. Sonra cihaz açılmadı redmi logosunda döngüye girdi. Tekrar mi flashtan rom attım duzelmedi. Telefoncularda rom attı duzelmedi. Ayrıca kamera yazılımsal değilmiş filmi kopmuş. Sonuç olarak cihaz açılmıyor döngüde sürekli ADB yüzünden böyle oldu fastboot moda giriyor PC goruyor ama işte yazılım yemiyor galiba. Ne yapmam gerekiyor?

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Forumdan ücretli destek alabilirsin... Bildirim ışığı ne durumda? Yanıyor mu yanıp sönüyor mu?

Oyla:

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Arkadaşlar selamlar ikinci el redmi Note 9s almıştım ve ön kamera açılmıyordu yazılımsal dediler ve bende önce rom attım normal mi flashtan duzelmedi. Bu işlerden çok anlayan birisi değilim onu söyleyeyim. Sonra persist dosyası yukleyim düzelir dediler ADB üzerinden fastboot modda persist flashladim. Sonra cihaz açılmadı redmi logosunda döngüye girdi. Tekrar mi flashtan rom attım duzelmedi. Telefoncularda rom attı duzelmedi. Ayrıca kamera yazılımsal değilmiş filmi kopmuş. Sonuç olarak cihaz açılmıyor döngüde sürekli ADB yüzünden böyle oldu fastboot moda giriyor PC goruyor ama işte yazılım yemiyor galiba. Ne yapmam gerekiyor?
Fastboot moduna giriyorsa brick olmamıştır bl kilidinin açık olduğuna eminmisiniz

Oyla:

ramazankaraca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
REDMİ NOTE 9S
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fastboot moduna giriyorsa brick olmamıştır bl kilidinin açık olduğuna eminmisiniz
Eminim hocam daha yeni kendim tekrar guncel rom flashladim success dedi yükledi ama işte hala aynı Logoda dönüp duruyor

Oyla:

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Eminim hocam daha yeni kendim tekrar guncel rom flashladim success dedi yükledi ama işte hala aynı Logoda dönüp duruyor

Ses açma ve kapama tuşuna basılı tutup çıkan recovery ekranından format atmayı denediniz mi

Oyla:

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
evet kaç kez denedim üstüne tekrar rom flashladım sonuç aynı
Hocam mi flash uygulamasının 2016 sürümünü indirip onunla deneyin en sorunsuz çalışanı o birde en güncel rom dosyasını indirip flaslayin bilgisayarda ki driverlerin tam kurulu olduğuna emin olun kabloyu değiştirin eyer bunlarıda yaptıktan sonra sorun devam ediyorsa ücretli onarımlar kısmından yardım alın derim

Oyla:

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci