Yardım Redmi Note 9S bootloop

ardaw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 13.0.2
Telefon Modeli
Redmi Note 9S
Bootloader Kilidi
Açık
arkadaşlar ben çok değişik bir insan olduğum için note 9s e poco romu kurmak istedim (poco m2 pro romu, çoğu şeyler aynı) orangefox recovery ile yükledim ve telefon bootloop a attı fastboot recovery girmiyor hard brick olmuş diyorlar çözüme baktık mediatek için var sadece cihazım Snapdragon 720G lütfen bişi söyleyin yardım edin telefon yurt dışı cihaz bootloader v.b. açık garanti yok yani

ardaw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
tamirciyse anlar. anlamazsa zaten güvenme verme bir şey demene gerek yok yanlış rom yükledim demen yeterli :)
pazartesi günü verdim yani şuan saatin 12.56 olması ile çarşambaya girdiğimizi sayarsak 2 gündür tamircide ve dedi ben yapıcam bunu inşallah, inşallah dediği için şüphelendim bakalım bi kenara koydu bekliyo belki de adam da dedi yanlış rom yüklemişsin diye ama fastboot ve recovery girip girmediğine bile bakmadı yazılım atıcam dedi ama edl moddan mı atıcak bilmiyorum bile
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

öyle vallaha 4 gündür kullanamıyorum çok üzücü bi durum

Oyla:

ardaw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
tamirciyse anlar. anlamazsa zaten güvenme verme bir şey demene gerek yok yanlış rom yükledim demen yeterli :)
bu gün yeni haber geldi servise göndermişler servis ret etmiş çok normal olarak adamda demiş yeni server açar yaparım 700 tl alırım olmazsa para almam demiş server ne alaka anlamadım benim bildiğim server VDS falan yani

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
bu gün yeni haber geldi servise göndermişler servis ret etmiş çok normal olarak adamda demiş yeni server açar yaparım 700 tl alırım olmazsa para almam demiş server ne alaka anlamadım benim bildiğim server VDS falan yani
yetkili hesap demek istemiş

Oyla:

ardaw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
yetkili hesap demek istemiş
emin misiniz ? dedi ki zaten anakarta zarar gelmediyse yaparım geldiyse olmaz bence de yetkili hesap ama server kurucam v.b. demesi değişik geldi ve bunun ederi 700 tl eder mi yani yoksa daha ucuz mudur normalde?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
emin misiniz ? dedi ki zaten anakarta zarar gelmediyse yaparım geldiyse olmaz bence de yetkili hesap ama server kurucam v.b. demesi değişik geldi ve bunun ederi 700 tl eder mi yani yoksa daha ucuz mudur normalde?
yetkili hesap 700tl normal fiyat

Oyla:

ardaw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
Son düzenleme:
Oyla:

salim21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Salim
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
18
Yetkili hesabın kendisi 25 dolar zaten adam senden hem yetkili hesap parası hemde 300 TL gibi bi kar alacak bildiğim kadarıyla

Oyla:

ardaw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
Yetkili hesabın kendisi 25 dolar zaten adam senden hem yetkili hesap parası hemde 300 TL gibi bi kar alacak bildiğim kadarıyla
peki anakarta zarar vermiş miyimdir ? bi de neden adam biraz beklersin diyo internetten baktım çok anlamadım mesela yarın hemen yapıp veremiyor mu?

Oyla:

salim21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Salim
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
18
peki anakarta zarar vermiş miyimdir ? bi de neden adam biraz beklersin diyo internetten baktım çok anlamadım mesela yarın hemen yapıp veremiyor mu?
Siz değilde , tamirciye verdiğin kişi sorunu donanımsal olarak düşünüp kurcalayip bişey yapmadiysa sorun yazılımsal anakatta suanlik.bisey yok

Oyla:

ardaw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
Siz değilde , tamirciye verdiğin kişi sorunu donanımsal olarak düşünüp kurcalayip bişey yapmadiysa sorun yazılımsal anakatta suanlik.bisey yok
teşekkür ederim ama ben biraz beklesin demesine üzüldüm zaten 1 hafta geçti ve cevap vermem gereken mesajlar var keşke yarın yapıp verse

Oyla:
Üst Alt