Sohbet Redmi note 9 serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dreary

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
8
1.5 aylık deneyimimle 9s modelini anlatacağım ve (serinin) eksiklerinden bahsedeceğim. Telefonun bataryası beni beklediğimden çok daha fazla memnun etti 720G işlemci batarya konusunda iyi iş çıkarıyor.kamera performansını da gayet yeterli buluyorum ancak xiaominin kamera yazılımı berbat 3. Partı uygulamalarla daha iyi fotoğraflar cıkartabilirsiniz. Anlayışla karşılıyorum ki seri yeni işlemci yeni buna bağlı yazılım sorunları tabii olacak ama can sıkmıyor değil. Birazcık aratırsanız 9 serisi ile ilgili kasma şikayetlerinin bi hayli fazla olduğunu görebilirsiniz. Clash of clans , brawl stars gibi oyunları birakın 20 mb lik voodoo oyunlarında bile takılmalar yaşatıyor. Coc ve bs önceki telefonum olan j7 de bile 0 kasma oynatıyordu. Bu soruna şimdi 720g kasar mı diyen değişik kafalılar olacaktır ama zaten en basından sorunun yazılımsal olduğunu da belirttim. Bir diğer yazılımsal sorun ise google chrome. 9s kullanıyosanız ya chrome silin ya da dev sürümüne geçin yoksa pubg de hdr açmış gibi chrome kullanırsınız deneyim gerçekten berbat. Telefon donanım olarak gayet iyi ama yazılımsal olarak cidden çöp. Alacak insanlar varsa miui 12 yayınlanmasını beklesin forumda zaten fazlasıyla başlıklarını göreceksiniz sorunlar düzelir mi düzelmez mi deneyimleyip sizlerle de paylaşırım. Alta gelip ben aldım süper hiçbi şey yok demeniz de ayrı komik olacaktır. Şahsen 9s ile rn8 pro yu yan yana getirip karşılaştırdım akıcılıkta bariz fark var ve bu paranla rezil olmuş hissi yaratıyor. İyi günler

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Sizde bu tür sorunlar olabilir ama herkesete de olacağı anlamına gelmez bu sizin deneyimleriniz ve görüşleriniz. İki aynı cihaz yan yana koyunca bile performans farklılığı gösterebiliyor. Bende şu an Xiaominin en bakımsız işlemcisi var sd 665 ve burda bile chrome yağ gibi.

Derubermensch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fahri
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Redmi note serilerinin genelinde var bu problem. Rn8 de aynı sıkıntıları yaşıyordum daha yeni yeni miui 12 ile düzelmeye basladi.

Dreary

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
8
Sizde bu tür sorunlar olabilir ama herkesete de olacağı anlamına gelmez bu sizin deneyimleriniz ve görüşleriniz. İki aynı cihaz yan yana koyunca bile performans farklılığı gösterebiliyor. Bende şu an Xiaominin en bakımsız işlemcisi var sd 665 ve burda bile chrome yağ gibi.
9serisinden bahsediyorum bana 665 diyorsun yazıyı nerenizle okuduğunuz belli değil. Sorunun donanımsal değil YAZILIMSAL olduğunu daha ne kadar söylemem gerekiyor bilmiyorum.

saracx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
Hocam emeğine sağlık bence seri ile alakalı durumu güzel ozetlemissin hala yazılım sal sorunlar çıkıyor ben özellikle Chrome dan muzdaribim ara ara çok kafaya takilmayacak takilmalar yaşadım umarım yazilimsal olarak iyi bir yere gelir ve alidigimiza pişman etmez

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
9serisinden bahsediyorum bana 665 diyorsun yazıyı nerenizle okuduğunuz belli değil. Sorunun donanımsal değil YAZILIMSAL olduğunu daha ne kadar söylemem gerekiyor bilmiyorum.
Öncelikle konuşmanıza dikkat edin. Cihazı kullanmasını bilmiyorsanız bu sizin suçunuz. Nerenizle okuyorsunuz falan???? Ne biçim konuşmalar bunlar??? Sorunun varsa garantiye gönder olsun bitsin onlar söylerler yazılımsalmı değilmi. Aynı şeyi haftada bir yazıyorsun. J7 mi ne kullandıysan onu kullan tekrar zorlamı aldırdık tövbe estağfurullah

Son düzenleme:

semender44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
RS
Konular
19
Amaç ne anlamış değilim. Sizi memnun etmiyor olabilir. Ne demek alta ben aldım süper yazmanız komik olacak. Asıl komik olan sizin bu anlaşılmaz ve gittikçe kabalaşan çirkin tavrınız.
Ne yapalım yani telefonu siz beğenmediniz diye hep birlikte kıralımmı? Madem 8 pro yok j bilmem kaç daha iyi hemen takas edin sizde kurtulun bizde.Neden sürekli aynı şeyleri tekrar ediyorsunuz. Burası gönüllü bir forum. MIUI yazılımı buraya ait değil. Xiaomi ye yazın.

hilmimedine

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
Redmi not 9s
Konular
12
Yaklaşık bir buçuk aydır bende kullanıyorum. Bir iki dışında en ufak kasma olmadı. Oyun oynamıyorum ama en iş profili yüklü ve çok ağır programlar var ona rağmen uçak gibi hele ki mi5s den sonra tek kelimeyle harika.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt