Yardım Redmi note 9 rom attıktan sonra sorun

kadacita

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yigit
Cihazım
note 9
Konular
4
merhaba, bootloader kilidi acık cihazıma rom attım imesi kayboldu. yurtdısı cihaz. imeyi geri getirme sansım var mı acaba? imei attırmam icin cok ugrasmam gerekiyor cunku evde kendim yapabilir miyim bir sekilde?

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
merhaba, bootloader kilidi acık cihazıma rom attım imesi kayboldu. yurtdısı cihaz. imeyi geri getirme sansım var mı acaba? imei attırmam icin cok ugrasmam gerekiyor cunku evde kendim yapabilir miyim bir sekilde?
Forumda ücretli servisler kısmı var oradan uzaktan bağlantı veya kargo ile gönderim ile yardımcı olurlar

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz. bilgisayar varsa uzak bağlantı ile hallederiz..

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
16
yapabilirsin maui meta programı ile ama öncesinde telefonuna eng rom atman lazım bunun içinde önce unbrick etmen lazım telefonu geçen uğraştım sevgilim miui 13 güncellemesi yükleyip hard brick yapmış telefonu tam 10 saat uğraşıp eski haline getirdim önemli olan doğru yöntemi ve dosyaları bulabilmek sonrası kolay zaten sanada kolay gelsin düzgün bir araştırma ve deneme yanılma yolları ile birazda bilgin varsa becerebilirsin ama yoksa hiç tecrüben bi telefoncuya götür derim iyi forumlar.

Üst Alt