Yardım Redmi Note 9 Redmi Yazısı Gelip Gidiyor Telefon Açılmıyor

mehmett__

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Redmi Note 9
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba telefonum dun gece sarjdayken kapandı ve tekrar açılmadı 2 yıl once aldıgım Xiaomi Note 9 serisi. Telefonum güç tuşuna basılı tuttuğumda redmi yazısı geliyor ve 2-3 saniye içerisinde tekrar gidiyor ve bu döngü böyle devam ediyor. Daha önce yasayıp çözüm bulanlar varsa yardımcı olabilirler mi? Telefonumu kurtarabilir miyim?

berat2313

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Meslek
-
Konular
9
Merhaba telefonum dun gece sarjdayken kapandı ve tekrar açılmadı 2 yıl once aldıgım Xiaomi Note 9 serisi. Telefonum güç tuşuna basılı tuttuğumda redmi yazısı geliyor ve 2-3 saniye içerisinde tekrar gidiyor ve bu döngü böyle devam ediyor. Daha önce yasayıp çözüm bulanlar varsa yardımcı olabilirler mi? Telefonumu kurtarabilir miyim?
Merhaba cihazınızın bootloader kilidinin açık olduğunu öğrenmek için telefonun ekranin da çıkan redmi logosunun üstlerine bakın açık bir kilit işareti varmı? Varsa kilit açık demektir.Yoksa kilit kapalıdır kilit açıksa cihaza yeni rom atılıp yola devam edilir kilit kapalıysa farklı yollardan rom atılır

Oyla:

mehmett__

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba cihazınızın bootloader kilidinin açık olduğunu öğrenmek için telefonun ekranin da çıkan redmi logosunun üstlerine bakın açık bir kilit işareti varmı? Varsa kilit açık demektir.Yoksa kilit kapalıdır kilit açıksa cihaza yeni rom atılıp yola devam edilir kilit kapalıysa farklı yollardan rom atılır
tesekkur ederım cihaz suan elimde degil ulastıgında denerim. Bir sorum daha olacak benim cihazım ithal garantili bir cihaz ve 2 sene oldu cihazımın bu yuzden kapanma ihtimali var mı .

Oyla:

berat2313

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Meslek
-
Konular
9
tesekkur ederım cihaz suan elimde degil ulastıgında denerim. Bir sorum daha olacak benim cihazım ithal garantili bir cihaz ve 2 sene oldu cihazımın bu yuzden kapanma ihtimali var mı .
bilgim yok hocam ama bence ondan kapanmaz bu arada cihaz bootloader kilidi açıksa ve fastboot moduna giriyorsa kendiniz pc yardımı ile rom atabilirdiniz ama çoktan göndermişsiniz umarım sorun çözülür iyi forumlar

Oyla:

rockin66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şükrü
Cihazım
redmi note 9
Konular
0
merhaba hocam aynı sorun bendede var lakin telefon sürekli açılıp kapandığı için bilgisayar cihazı görmüyor onun için napabilirirz ?

Oyla:

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
20
merhaba hocam aynı sorun bendede var lakin telefon sürekli açılıp kapandığı için bilgisayar cihazı görmüyor onun için napabilirirz ?
Cihazınız düz note 9 ise kilit kapalı ise spflashtool ile rom yüklemeyi deneyin kilit açık ise fastboot moduna alıp rom yüklemeyi deneyiniz.

Oyla:
Üst Alt