Soru Redmi Note 9 Pro Yurt dışı (kaçak) cihaza Rom atma mümkün mü?

kemaladiyaman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kemal
Cihazım
redmi note 7
Konular
4
Herkese kolay gelsin.

Redmi Note 9 Pro Yurt dışı (kaçak) cihaza Rom ve Root atma mümkün mü acaba? OEM kilidini açtım ve Mi hesabımı girdim. Haftaya İMEİ atılacak. Rom ve Root arasındaki farkı bir türlü anlayamadım, k.bakmayın :( Orijinal Xiaomi arama ayarları ve arama kaydetme özelliklerini kullanmak istiyorum. İMEİ atıldıktan sonra Global Hint Rom yüklesem atılan İMEİ ye veya cihaza bir zarar verir mi?

Teşekkür ederim...

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Herkese kolay gelsin.

Redmi Note 9 Pro Yurt dışı (kaçak) cihaza Rom ve Root atma mümkün mü acaba? OEM kilidini açtım ve Mi hesabımı girdim. Haftaya İMEİ atılacak. Rom ve Root arasındaki farkı bir türlü anlayamadım, k.bakmayın :( Orijinal Xiaomi arama ayarları ve arama kaydetme özelliklerini kullanmak istiyorum. İMEİ atıldıktan sonra Global Hint Rom yüklesem atılan İMEİ ye veya cihaza bir zarar verir mi?

Teşekkür ederim...
Rom ve root atmak mümkün.
MIUI arama ve mesaj uygulamasını kullanmak istiyorsanız eu veya Hindistan romuna geçebilirsiniz.
Rom ile IMEI arasında uzaktan yakından alakası yok cihaza ve IMEI e herhangi bir zarar vermez.

Oyla:

kemaladiyaman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kemal
Cihazım
redmi note 7
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rom ve root atmak mümkün.
MIUI arama ve mesaj uygulamasını kullanmak istiyorsanız eu veya Hindistan romuna geçebilirsiniz.
Rom ile IMEI arasında uzaktan yakından alakası yok cihaza ve IMEI e herhangi bir zarar vermez.

Çok teşekkür ederim..

Oyla:

AtesBey

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
EMRAH
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
10
bende aynı durum var IMEI atılacak peki herhangi bir IMEI atmada sakınca varmı yoksa diyelim cok eski bir telefonun mesela örnek 3310 gibi bir telefonun IMEI atıyorlar herhangi bağlantılarda yok 3G yok 4G felan uyumlu felan olması gerekiyor mu yoksa 3G 4G olan bir telefonun IMEI sini atmak mı gerekir. böyle bişi varmı

Oyla:

malidedeoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Note 9 Pro 128
Meslek
Ekonomist