Soru redmi note 9 pro telefonum bldirim olmamasına rağmen sürekli titriyor

şura çiftci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şura
Cihazım
note 9 pro
Konular
1
Merhabalar :) telefonum 2 sn aralıklarla sürekli titriyor. Kapatıp açtım, sessiz moddan da çıkardım ( bu sefer bildirim sesi gelmeye başladı) ne yaptıysam bir türlü düzelmedi. Ne yapabileceğim hakkında fikri olan yardımcı olabilir mi lütfen ?

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Gelen bildirim sesi bildirimlerinizde kullanıdığınız standart bildirim sesi mi yoksa farklı bir ses mi? NFC kontrol ettiniz mi?

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Ayarlardan NFC özelliğini kapatıp test eder misiniz? Eğer ses devam ediyorsa lütfen ses örneğini yükleyiniz.

NFC ses örneği :

Oyla:

şura çiftci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şura
Cihazım
note 9 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayarlardan NFC özelliğini kapatıp test eder misiniz? Eğer ses devam ediyorsa lütfen ses örneğini yükleyiniz.

NFC ses örneği :

NFC ses örneği :

NFC özelliğini kapattım şimdilik durdu titreme çok teşekkür ederim. Tam olarak ne işe larıyor bu NFC öğrenebilir miyim?

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6

NFC özelliğini kapattım şimdilik durdu titreme çok teşekkür ederim. Tam olarak ne işe larıyor bu NFC öğrenebilir miyim?

Yakın alan iletişi demektir. Telefonunuzun NFC destekleyen farklı cihazlarla temas etmeden iletişim kurmasını sağlar. En sık kullanıldığı yer kredi kartları. Telefonunuzu POS cihazına yaklaştırdığınızda ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ya da toplu ulaşım kartları yerine kullanabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt