Yardım Redmi note 9 Pro ses ve çağrı sorunu

turbo123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
turbo
Cihazım
note 9 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
joyeuse_global_images_V12.5.7.0.RJZMIXM_20220428.0000.00_11.0_globa
Telefon Modeli
Note9 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar redmi note 9 cihazımda çağrı sonlandırıldı hatası alıyorum sms göndermemde internete bağlanmamda bir problem yok fakat bu sorunu bir türlü çözemedim denemediğim rom kalmadı forumda bu konu ile alakalı tüm konuları inceledim ama sonuç yok.
İkinci olarak sesler 3-5 sn de bir gidip geliyor bunun içinde farklı romlar denedim temiz kurulumlar yaptım ama nafile bu konuyu daha önce yaşamış ve çözüme ulaşmış birileri varmı ? Yardımcı olabilirmi ?

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
Merhaba arkadaşlar redmi note 9 cihazımda çağrı sonlandırıldı hatası alıyorum sms göndermemde internete bağlanmamda bir problem yok fakat bu sorunu bir türlü çözemedim denemediğim rom kalmadı forumda bu konu ile alakalı tüm konuları inceledim ama sonuç yok.
İkinci olarak sesler 3-5 sn de bir gidip geliyor bunun içinde farklı romlar denedim temiz kurulumlar yaptım ama nafile bu konuyu daha önce yaşamış ve çözüme ulaşmış birileri varmı ? Yardımcı olabilirmi ?
12.5 EE nin son sürümleri temiz kurulum yapınca sorun çıkarıyor. Endonezya 12.5.4 te de benzer sorunu yaşıyordum. Endonezya 13.05 kurun keyfinize bakın benden size tavsiye. Stok romlar arasında en stabil olanlarından biri. Endonezya 14 ise aynı altyapıya sahip, büyük klasör mevzusu dışında fark yok.

Oyla:
Üst Alt