Soru Redmi Note 9 Pro Şarj aleti orjinal mi

3miRun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Sweet
Konular
68
Arkadaşlar ben 33W bir şarj aleti aldım internet üzerinden linki . Orjinal olup olmadığını nasıl anlarım üstünde 33W vb. şeyler yazıyor ancak bunu telefon üzerinden öğrenmem mümkün mü? Bu arada normalde şarj aletini takınca Hızlı Şarj, Turbo Şarj vb. yazıyordu ancak MIUI 12.5 EU roma geçtikten sonra yazmıyor geri dönmekte istemiyorum nasıl anlayabilirim?

*Bu arada konuyu 2. açışım galiba konu silemiyoruz üste çıksın diye yaptım konu siliniyorsa nasıl silindiğini söylerseniz sevinirim.

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Konuları silme yetkisi üyelerimizde bulunmamaktadır. Silinmesini istediğiniz konuyu rapor edin yönetim ekibi silecektir. Diğer konunuzu ( Soru - Redmi Note 9 Pro olanlar lütfen içeri) kapatıyorum. Bu konudan devam edin.

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Arkadaşlar ben 33W bir şarj aleti aldım internet üzerinden linki . Orjinal olup olmadığını nasıl anlarım üstünde 33W vb. şeyler yazıyor ancak bunu telefon üzerinden öğrenmem mümkün mü? Bu arada normalde şarj aletini takınca Hızlı Şarj, Turbo Şarj vb. yazıyordu ancak MIUI 12.5 EU roma geçtikten sonra yazmıyor geri dönmekte istemiyorum nasıl anlayabilirim?

*Bu arada konuyu 2. açışım galiba konu silemiyoruz üste çıksın diye yaptım konu siliniyorsa nasıl silindiğini söylerseniz sevinirim.
Cihazi 70 dakika gibi bir sürede sarj ediyorsa 30w aliyordur hocam sifirlayin sarji ve hic dokunmadan şarj olmasini bekleyin .

3miRun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Sweet
Konular
68
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
155
Adaptörün girişindeki pinler bakır ise orijinal ve parmağınız ile vurduğunuzda tok ses çıkıyor ve elinize aldığınızda bir ağırlık gösteriyor se orijinal demek.

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
25
Cihazi 70 dakika gibi bir sürede sarj ediyorsa 30w aliyordur hocam sifirlayin sarji ve hic dokunmadan şarj olmasini bekleyin .
9 pro zaten 30w desteklimiyormu ? sarjla alakali degil
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam soyleki turbo sarj falan animasyon veya tema ile alakali orjinalligi ordan sorgulama yapilmaz google play den ampere uygulamasini indirip ordan ölçüm watt mah degerleri gosterir
internetten baktiginizda karsilastirmada QR kodu okuttugunda siteye yonlendiriyo veya QR kodu daha siyah mis kopya olanlar falan google bakin
benim sarj aleti yDisi mesela pirizliktr oylr kablo uclari sarj aleti usb ucu truncu degil supelenmistim sonra arastirip bakinca orjinal.oldugunu gordum
ayrica 9 pro 30W destekliyor

Son düzenleme:

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5

hocam soyleki turbo sarj falan animasyon veya tema ile alakali orjinalligi ordan sorgulama yapilmaz google play den ampere uygulamasini indirip ordan ölçüm watt mah degerleri gosterir
internetten baktiginizda karsilastirmada QR kodu okuttugunda siteye yonlendiriyo veya QR kodu daha siyah mis kopya olanlar falan google bakin
benim sarj aleti yDisi mesela pirizliktr oylr kablo uclari sarj aleti usb ucu truncu degil supelenmistim sonra arastirip bakinca orjinal.oldugunu gordum
Hocam şarj suresinde bir sıkıntısı yoksa sarj alrti sorun etmiycektir bfarkli 30 w sarj aletlerini kabul etmediği icin dedim .

3miRun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Sweet
Konular
68
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hocam ampere sonuçlarım böyle:

Ekli dosyalar

• 2021-02-27 01-04-10.JPG
    2021-02-27 01-04-10.JPG
    544,1 KB · Görüntüleme: 27
Üst Alt