İnceleme Redmi Note 9 Pro / Pro Max: Powered by Qualcomm® Snapdragon™ 720!

ikiekmekbimaltepe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Not 7
Konular
418
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Yeni Not, Yeni İşlemci!
Mi hayranları, Redmi Note ailesinin yeni üyeleri olan Redmi Note 9 Pro & Redmi Note 9 Pro Max'e hoş geldiniz. Qualcomm® Snapdragon ™ 720G ile desteklenen bir Max performansı ile paketlenmiş, 8nm yonga seti ile gelen ilk Redmi Notu. Elit oyun performansı için Adreno 618 GPU ile birlikte gelir.

Yeni İşlemci, Maksimum Performans
Yeni Qualcomm® Snapdragon ™ 720G yonga seti ile tamamen yeni Redmi Note 9 Pro serisi, 8nm'lik bir imalat süreci üzerine kuruludur, böylece kullanımı daha fazla güç tasarrufu sağlar, aynı zamanda daha iyi termal verimlilik sağlar. Piliniz hakkında endişelenmeden maksimum performans sağlamak için 2.3Ghz'de iki A76 çekirdeği ve 1.80Ghz'de altı enerji tasarruflu A55 çekirdeği bulunuyor.

Selefi Redmi Note 8 Pro, 12nm üretim süreci üzerine inşa edildi, ancak tamamen Yeni Redmi Note 9 Pro serisi 8nm çip ile geliyor. 8nm'lik bir yongaya sahip olmak, daha düşük güç tüketimi ile birlikte daha iyi termal verimlilik sağlayacaktır. Böylece pilinizin daha uzun süre dayanmasını sağlar!

Qualcomm Snapdragon 720G SoC, daha güçlü kılan Kyro 465 mimarisiyle birlikte gelir. Ayrıca, kamerada maksimum performans sağlamak için yepyeni 5.Nesil AI Motoru spor yapıyor. Bu yüzden kamera AI motoru devreye girdiğinde, inanılmaz sonuçlar veren Qualcomm Spectra 350L ile birlikte desteklemek için Hexagon 692'ye sahipsiniz.

Adreno 618 GPU

Snapdragon 720G, (Oyun için G) olarak adlandırılan, Elite Gaming sunan Adreno 618 GPU ile birlikte geliyor. Qualcomm® Snapdragon ™ Elite Gaming'in eşsiz bir özelliği, premium mobil cihazları güçlü oyun makinelerine dönüştürmesidir. Basitçe söylemek gerekirse, oyununuzu daha pürüzsüz, daha az gergin ve saniyede kare başına daha az varyasyon yapacaktır.

Snapdragon Elite Oyununun Avantajları
-Daha Hızlı Grafik Oluşturma
-Oyun Jank Redüktörü
-Hızlı Oyun Yükü
- Sinema Kalitesi İşleme
-Daha iyi Alan Derinliği ve daha fazlası.!

Antutu Skoru
Telefonunuzu daha iyi tanımanın en iyi yolu Benchmark puanı yapmaktır. Antutu'da kontrol edildiğinde, Redmi Note 9 Pro serisi rakiplerinden daha iyi performans gösterdi. Böylece Maks performans sağlar.

1cskndlgr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cskndlgr
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
46
Umarım fiyatı iyi olur :) Bir xiaomi telefonu daha almayı çok isterim, aklımda realme 6 vardı ama araştırdığım kadarıyla redmi note 9 pro ile aynı fiyattan çıkacakmış :,))
o zaman note 9 pro alınır. punch~~smirk~~

evrenaskin01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Evren
Cihazım
Mİ5
Konular
6
Ne zaman Türkiye'ye geleceği bellimi gelse direk alacağım

1cskndlgr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cskndlgr
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
46
Ne zaman gelecek bu telefon ? Realme yeni seri için 14 nisan diye açıkladı xiaomi de tık yok headbang~~

Üst Alt