Yardım Redmi Note 9 Pro MIUI Bootloop Sorunu

akifalioglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akif
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
Merhaba arkadaşlar bu cihaz bootlopa düştü mi flash tool ile yazılım attım sonra yine bootlopa düştü neyse sonra kendi kendine recovery ekranından çıktı ve yeniden başladı başlayınca başlangıç sesi geldi bu defa açılacağını anladım açıldı kurulum yaptım ama şimdi kapatınca yine aynı sorun var. Merak ettiğim madem sorun var neden açıldı madem açıldı şimdi neden açılmıyor. Eu rom vs denedim hiçbiri fayda etmedi sorun ne olabilir ?
Dipnot : MIUI ekranda takılı kalıyor belki adı bootloop olmayabilir.
Dipnot2 : Sıfırladım düzeldi google servisleri güncellenince oluyor bunun bir çözümü yok mu interneti açmaya korkuyorum. Miui Global 12.5.4 sürümü...

Son düzenleme:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhaba arkadaşlar bu cihaz bootlopa düştü mi flash tool ile yazılım attım sonra yine bootlopa düştü neyse sonra kendi kendine recovery ekranından çıktı ve yeniden başladı başlayınca başlangıç sesi geldi bu defa açılacağını anladım açıldı kurulum yaptım ama şimdi kapatınca yine aynı sorun var. Merak ettiğim madem sorun var neden açıldı madem açıldı şimdi neden açılmıyor. Eu rom vs denedim hiçbiri fayda etmedi sorun ne olabilir ?
Dipnot : MIUI ekranda takılı kalıyor belki adı bootloop olmayabilir.
Dipnot2 : Sıfırladım düzeldi google servisleri güncellenince oluyor bunun bir çözümü yok mu interneti açmaya korkuyorum. Miui Global 12.5.4 sürümü...
Başka rom deneyin veya Google uygulamalarında sorun olabilir bugün yarın Kendi düzelir hocam.

akifalioglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akif
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka rom deneyin veya Google uygulamalarında sorun olabilir bugün yarın Kendi düzelir hocam.
Birçok rom denedim stock rom denedim ama nafile bir açılıyor iki açılmıyor , bazı yerlere baktım sanırım sorun donanımsal.. Note 8 proda başıma geldi telefon aynen böyle oldu o ara müzik dinliyorduk auxtan çıkartınca böyle oldu.

Üst Alt