Yardım Redmi note 9 pro MIUI 13 ses sorunu

alperta54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ADİL ALPEREN
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
18
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 13
Telefon Modeli
Redmi note 9 pro
Bootloader Kilidi
Açık
MIUI 13 stock romu kurduktan sonra sevmedim ve tekrar MIUI 12.5 ye döndüm ama telefonun sesi donarak devam ediyor mesela ses kesiliyor çok kısa sürüyor sonra kaldığı yerden devam ediyor, sistem sesleri , YouTube...vs hepsinde bu var birkaç farklı rom denedim ama hem xiamio.eu rom da hem de fastboot stock romda bütün MIUI 12 lerde bunu yaşadım ama herhangi bir MIUI 13 kurduğumda bu durum olmuyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
MIUI 13 stock romu kurduktan sonra sevmedim ve tekrar MIUI 12.5 ye döndüm ama telefonun sesi donarak devam ediyor mesela ses kesiliyor çok kısa sürüyor sonra kaldığı yerden devam ediyor, sistem sesleri , YouTube...vs hepsinde bu var birkaç farklı rom denedim ama hem xiamio.eu rom da hem de fastboot stock romda bütün MIUI 12 lerde bunu yaşadım ama herhangi bir MIUI 13 kurduğumda bu durum olmuyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
daha önceden kullandığınız dolby viper ve ya benzeri bir modül kurdunuzmu ? telefonun ayalarına ayarlardan telefon hakkında kısmına oradan tüm özellikler ve çekirdek sürümü yazan yere bir kaç defa tıklayın karşınıza CIT test açılacak baştan sona tüm elemanları ve sensörleri kontrol edin tekrar romu temiz bir şekilde kurun wipe ve format yapın sorun çözülmezse stock son sürümü mi flashdan flashlayın recovery üzerinden bu cihaz için dağıtılan son firmware dosyasını recovery üzerinden flashlayın

Oyla:
Üst Alt