Soru Redmi Note 9 Pro MIUI 12.0.3 Yeniden Başlatma Sorunu

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 12.0.3 Global Stock
Telefon Modeli
Note 9 Pro/S
Bootloader Kilidi
Kapalı
Herkese merhaba başlıktaki cihaz şarja takılı ve uykuda olduğu sırada kendi kendine yeniden başlıyor şarj soketi ara flex batarya hepsi denendi ama sonuç yine aynı ama ben sorunun çözümünü istemiyorum, benim istediğim herhangi bir şekilde cihazın log özelliğini kullanarak neden yeniden başlattığını veya neyin buna neden olduğunu nasıl öğrenebilirim? BL kapalı ve cihaz rootsuz, şimdiden teşekkürler.

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Geliştirici seçeneklerinden USB hata ayıklamayı açın PC bağlantısına izin verin daha sonra adb tools indirin forumda var cmd ekranı açıp şunu yazın enterlayın; adb devices enter
adb logcat > log.txt

Oyla:

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geliştirici seçeneklerinden USB hata ayıklamayı açın PC bağlantısına izin verin daha sonra adb tools indirin forumda var cmd ekranı açıp şunu yazın enterlayın; adb devices enter
adb logcat > log.txt

hocam onu yazmayı unutmuşum USB görmüyor cihaz bilinmeyen aygıt hatası alıyorum

Oyla:

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
hocam onu yazmayı unutmuşum USB görmüyor cihaz bilinmeyen aygıt hatası alıyorum
USB drivelerini cihazına uygun olarak güncelleyin ya da Google USB driver Google’a yazıp indirin kendi sitesinden daha sonra çıkartın .inf olana sağ tık yükle diyin daha sonra cihaz bağlıyken aygıt yöneticisi bilinmeyen aygıt çıkarttığnız klasörü gösterip oradan android ile başlayan sürücüyü yükleyin sonunda android adb device şeklinde listede yer alması lazım

Oyla:

Ahmetali39

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Ali
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
İnsan Kaynakları
Konular
1
adb logcat > log.txt
Hocam Merhaba ,

Komutu girdiğimde hata alıyorum yardımcı olablrmsnz ?

Ekli dosyalar

• cmd hata.png
    cmd hata.png
    127,6 KB · Görüntüleme: 2
Oyla:

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Hocam Merhaba ,

Komutu girdiğimde hata alıyorum yardımcı olablrmsnz ?
Hocam platform-tools Google’a yazıp Google’un sitesinden indirin başta çıkar zaten arşivi çıkarıp klasörü açın sonra klasörün açık olduğu yer de cmdyi açıp adb devices önce bu komut (bilgisayar teli görüp izinleri ayarlasın diye o sırada telefona bakıp bilgisayara güven falan diyecek) sonra da adb logcat > dosyaismi.txt şeklinde enterleyin. Ek bilgi log kaydını durdurmak için görev yöneticisi oradan işlemler adb.exeyi sonlandırın bi daha almanız gerekirse baştan tekrarlayın. İşlemi durdurma ise sürekli log kaydı alıp boyutunu şişirmemesi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ki ekstra bilgi daha sistemin açılşında da alabilirsiniz diyelim yeniden başlattınız ve kablo takılı cmd ekranında sürekli adb devices yazıp enterleyin daha sonrasında cihazı gördükten sonra üstteki log komutunu bir kez yazın enterleyin boot sürecinden itibaren log kaydı almaya başlar

Oyla:
Üst Alt