Ana Başlık Redmi Note 9 Pro Max Kullanıcı Yorumları ve Öneriler

Redmi Note 9 Pro Max - Telefonu Nasıl Buldunuz?

• Mükemmel. Herşeyi ile çok memnun kaldım

• Fiyatına göre performanslı telefon

• Orta seviyede iyi bir telefon

• Alternatif rakibi çok ve kararsızım

• Pişman olunmayacak marka ve model

• Pek iyi değil

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 9 Pro Max hakkındaki düşüncelerinizi, olumlu/olumsuz yönleri hakkında fikirlerinizi, bu konu altında konuşabilir ve bu telefonu almak isteyen yeni arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.

Konu başlığındaki ankete katılarak 2 oy kullanarak tercihinizi seçmeyi unutmayın. Cevaplarınızı ve ankete katılımınızı bekliyoruz

Redmi Note 9 Pro Max özellikleri
Redmi Note 9 Pro özellikleri ile ilgili detaylara baktığımızda bizi delikli ekran tasarımı ile karşıladığını görüyoruz. 6.67 inçlik ekran büyüklüğü ile gelen telefonun arkası, önü ve kameraları Gorilla Glass 5 ile korunuyor. Telefonda 3.5 mm kulaklık girişi ve Type-C girişi yer alıyor.
Telefon tıpkı Note 9 Pro modeli gibi Aurora Mavisi, Beyaz ve Siyah renk seçenekleri ile geliyor.

Redmi Note 9 Pro Max gücünü Qualcomm’un 8 nm fabrikasyon süreci ile üretilen 8 çekirdekli Snapdragon 720G işlemcisinden alıyor. Bu işlemcide 2 adet 2.3 GHz hızında çalışan Kryo 465 çekirdeği, 6 adet ise 1.8 GHz hızında çalışan Kryo 465 çekirdeği yer alıyor. Grafik birimi tarafında ise Adreno 618 GPU kullanılıyor.

Telefonda 3 farklı RAM ve depolama alanı kombinasyonu bulunuyor. Bunlar; 6 GB RAM/64 GB dahili depolama alanı, 6 GB RAM/128 GB dahili depolama alanı ve 8 GB RAM/128 GB dahili depolama alanı. Ayrıca telefonda UFS 2.1 teknolojisi bulunuyor.

Telefonda 64 Megapiksel çözünürlüğünde ana kamera kullanılıyor. Samsung’un GW1 sensörü f/1.89 diyafram değerine ve 1/1.72″ büyüklüğe sahip. Bu ana kameraya 8 Megapiksel çözünürlüğünde ultra geniş açılı kamera, 5 Megapiksel çözünürlüğünde makro kamera ve 2 Megapiksel çözünürlüğünde derinlik sensörü eşlik ediyor.

Ultra geniş açılı kamerası 119 derecelik fotoğraflar çekebilen telefonun makro lensi ise 2 cm ile 10 cm arasında fotoğraf çekebiliyor.

Telefonun ekranında ise 32 Megapiksel çözünürlüğünde bir selfie kamerası konumlanıyor.

Batarya tarafında 5.020 mAh’lik bir batarya bizleri karşılıyor. Batarya 33W hızlı şarj desteğine sahip.

Bu batarya Redmi’nin açıklamalarına göre 20.5 bekleme süresi sunuyor. Ayrıca 11 saatlik PUBG Mobile performansı vaat ediyor.

Düzenlenen etkinlikte bir karşılaştırma yapıldı. Redmi Note 8 Pro ile karşılaştırılan telefon, 8.8 mm kalınlığa sahip. Redmi Note 8 Pro’da bu 8.81 mm seviyesinde. Note 8 Pro modelinde 4.500 mAh’lik batarya kullanıldığını da belirtelim.

KingMan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YuSuF02
Cihazım
Uçak
Konular
24
eline sağlık ustam

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
elerinize salik guzel konu olmuw ama bu xiaomi cok kariwdiriyor telefonlari ben 9 pro olarak aldim wimdi bu gercek ismi 9s-mi? 9 pro-mu? 9 pro max-mi? bu takma isimde oluyor onu nasil ogrenirim ?

yusufir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
elerinize salik guzel konu olmuw ama bu xiaomi cok kariwdiriyor telefonlari ben 9 pro olarak aldim wimdi bu gercek ismi 9s-mi? 9 pro-mu? 9 pro max-mi? bu takma isimde oluyor onu nasil ogrenirim ?

Ülkemizde Note 9 Pro adıyla satılıyor.

Üst Alt