Yardım Redmi note 9 pro kapandı açamıyorum

Emir456

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9T
Konular
16
Kardeşim hocalarimin dediği gibi ben daha kısa ve öz diyim sürücü imzasını kaldıracan YouTube'da mevcut hocamın attığı mi flash programını indirecen yüklediğin romu c diskine atacaksın cihazı fastboot moduna alacaksın ve mi flasha gidip refresh yapacaksın cihazın görünüyorsa yüklediğin romu seçip ve alttan clean allı seçmeyi unutma yukliyecen romu bilgisayarın performansına bağlı olarak Max 10 dkka yükler bittikten sonra cihaz kendiliğinden yeniden başlar sonra kurulum ve bittu

TREGOKOMANDO48

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EGE
Cihazım
Note 9 pro
Konular
3
o rar dosyasını aç içinden böyle baya bir dosya çıkcak o çıkan dosyaların hepsini bilgisayarım c kısmına rom diye klasör aç onun içine at o rardan çıkanları ardından mi flash programına direk o rom klasörünü göster
o rar dosyasındakileri rom diye klasör oluşturup içine attım daha sonra miflash da c den rom klasörünü seçtim ama belirtilmemiş hata yazıyor
Kardeşim hocalarimin dediği gibi ben daha kısa ve öz diyim sürücü imzasını kaldıracan YouTube'da mevcut hocamın attığı mi flash programını indirecen yüklediğin romu c diskine atacaksın cihazı fastboot moduna alacaksın ve mi flasha gidip refresh yapacaksın cihazın görünüyorsa yüklediğin romu seçip ve alttan clean allı seçmeyi unutma yukliyecen romu bilgisayarın performansına bağlı olarak Max 10 dkka yükler bittikten sonra cihaz kendiliğinden yeniden başlar sonra kurulum ve bittu
Tarif ettiğiniz şekilde hepsini yapıyorum, rom'u seçip alttaki clean all'u da seçip yükle dediğimde belirtilmemiş dosya vb hata veriyor.

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
o rar dosyasındakileri rom diye klasör oluşturup içine attım daha sonra miflash da c den rom klasörünü seçtim ama belirtilmemiş hata yazıyor

Tarif ettiğiniz şekilde hepsini yapıyorum, rom'u seçip alttaki clean all'u da seçip yükle dediğimde belirtilmemiş dosya vb hata veriyor.
özel mesaj yoluyla bana teamviewer id şifre gönder yardımcı olayım bilgisayarına bağlanıp

TREGOKOMANDO48

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EGE
Cihazım
Note 9 pro
Konular
3
özel mesaj yoluyla bana teamviewer id şifre gönder yardımcı olayım bilgisayarına bağlanıp
telefon kapalı olduğu için bootloader kilidini açamıyorum başka yolu var mı ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

fastboot modundan çıkınca miui ekranında kalıyor

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
hocam bak senin rom indirmene gerek yok sende rom var zaten o indirdiğin rom dogru o rom klasörünü alcan direk c nin içine atcan sonra sürücü imza zorlamasın ıdevre dışı bırakcan sonra romu güzelce kurcan hepsi bu
Sürücü imza doğrulamasını devre dışı bıraktıktan sonra driver yüklemeyecekseniz bir işe yaramaz.Xiaomi driverları zaten cat sertifikasına sahiptir.

telefon kapalı olduğu için bootloader kilidini açamıyorum başka yolu var mı ?

fastboot modundan çıkınca miui ekranında kalıyor
Kilit kapalıysa zaten geçmiş olsun,cihaz 2018 sonrası olduğu için auth gerekiyor.Ufi de bildiğim kadarıyla Note 9&Pro desteği yok,ama yine de H.kadioglu ile iletişime geçebilirsiniz

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
özel mesajla ulaşın yetkili hesap desteği verebilirim..

Üst Alt