Soru Redmi Note 9 Pro Kablosuz Şarj Özelliği yok mu?

acaliskan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut ÇALIŞK
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
1
Redmi Note 9 Pro telefonum için yine MI wireless şarj pad (10W) i aldım fakat telefonumu şarj etmiyor. Telefonumda herhangi bir özelliği aktif hale mi? getirmeliyim

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Böyle bir özelliği koysalar eğer cihazı bu fiyatta satarlarmıydı merak konusu. Yani üç kuruşa beş köfte hesabı oluyor bu durum biraz sayın hocam. Hele dediğiniz model oldukça uyguna satılmayı hedefleyen Mi nin de geri planında kalan Redmi model bir cihaz. Poco hadi, Redmiye göre neysede son zamanlardaki çıkarttığı cihaz portföyü kapsamında.

Oyla:

Ugurcan1996

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Daha doğru düzgün güvenlik güncellemesi bile veremiyorlar kablosuz şarj yok tabii ki bu modelde ki bu özelliği uzun süre redmi modellere gelmez herhalde (aldığımda bin pişmanım android 11 geleceğine inancım kalmadı)

Oyla:

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Daha doğru düzgün güvenlik güncellemesi bile veremiyorlar kablosuz şarj yok tabii ki bu modelde ki bu özelliği uzun süre redmi modellere gelmez herhalde (aldığımda bin pişmanım android 11 geleceğine inancım kalmadı)
A11 cok iyi degil hocam dosyalara erisimde buyuk sikintilar var. Miui guncellemesi gelse yeterli. Gelen miui guncellemeleri de eskisini aratiyor o da ayri bir konu.

Oyla:

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
A11 cok iyi degil hocam dosyalara erisimde buyuk sikintilar var. Miui guncellemesi gelse yeterli. Gelen miui guncellemeleri de eskisini aratiyor o da ayri bir konu.

Katılıyorum, bana kalsa Pie de bıraksın sistemi ama MIUI güncellemelerine versin önceliği, daha halen 5.0 la hayat sürdüren cihazlar var gene. Hani İOS gibi değil ki 5 sene güncelleme veriyorum, destek kesilince uygulamalar altyapı kesiyor desinler. Custom rom atar gene iyi kötü işini görürsün. Android güncelleme olayını bizim millet işin özü çok takıntı ediyor sözüm meclisten dışarı, konudaki hocam üzerine alınmasın ama Android alıyor bir ayarı başka yere koyuyor yada girişini değiştiriyor, yani bir öncekinin tıpatıp makyajlanıp puzzle parçalarının farklı açıdan birleştirilmeye başlanması gibi.

Oyla:
Üst Alt