Recovery Redmi Note 9 Pro Joyeuse TWRP

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Redmi Note 9 Pro JOYEUSE cihazıma 9S curtana twrpsi kurmuştum. Ekte verdiğim dosyayı yabancı bir forumdan buldum. Curtana twrpsi üzerinden direk flaşladım. Eu Rom son sürümü zip olarak sorunsuz şekilde twrp üzerinden yükledim. Daha önce curtana twrpsi ile yüklemeye çalıştığımda cihazınız 9s diye hata alıyordum. Ben denedim sorunsuz şekilde kullanıyorum şu an. Görseller ile desteklemek isterdim ama vaktim ve imkanım yok.

Ayrıca PBlack Twrp yi de kullandım ama beğenmedim. Magisk modüllerde bootloopta kalıyordu. Bu twrpde sorun yaşamadım. Kullanmak isteyen olursa sorumluluk kendine aittir.

esatceza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cok iyi
Cihazım
mi5
Konular
1
Redmi Note 9 Pro JOYEUSE cihazıma 9S curtana twrpsi kurmuştum. Ekte verdiğim dosyayı yabancı bir forumdan buldum. Curtana twrpsi üzerinden direk flaşladım. Eu Rom son sürümü zip olarak sorunsuz şekilde twrp üzerinden yükledim. Daha önce curtana twrpsi ile yüklemeye çalıştığımda cihazınız 9s diye hata alıyordum. Ben denedim sorunsuz şekilde kullanıyorum şu an. Görseller ile desteklemek isterdim ama vaktim ve imkanım yok.

Ayrıca PBlack Twrp yi de kullandım ama beğenmedim. Magisk modüllerde bootloopta kalıyordu. Bu twrpde sorun yaşamadım. Kullanmak isteyen olursa sorumluluk kendine aittir.

tesekkurler kardesım

mctcanpasa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mecit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Muhasebe
Konular
21
Valla denemek isterdim de bence stabil bekleyelim :/

Umutana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Deneyen oldu mu sorun var mı?

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Ben hala kullanıyorum bir sorun yok. Telegramda yabancı bir joyeuse grubu var. Orda bu twrp üzerinden yeni çıkan romları kurup kullanıyorlar. En son Crdroid çıktı. Sorunsuz yükleyip kullandılar. Ben aosp kullanmak istemiyorum. O yüzden kurmadım. Aslından curtana twrpsini denemek benim kullandığımı denemekten daha riskliydi bence.

malidedeoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Note 9 Pro 128
Meslek
Ekonomist
Konular
18
bu twrp yi paylaşmıştım daha önceki konuda

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
aynı twrp yi bende paylaştım daha önce rehberimde ama arkadaş sağolsun prim için uğraşıyor

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
aynı twrp yi bende paylaştım daha önce rehberimde ama arkadaş sağolsun prim için uğraşıyor
Açmış olduğunuz rehber ile alakası olmayan karmakarışık konuya ilk yorumu yapıp elinize sağlık diyen kişi benim. Twrp yi yapan ne benim ne sizsiniz. Ben birilerine faydam olur düşüncesi ile konuyu açtım. Biri gelmiş bende açmıştım diyor diğeri aynen bende açtım arkadaş prim için uğraşıyor diyor. Ben prim için uğraşıyorsam siz necisiniz giggle~~

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt