Hangi Romu Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    696

jiyanoo63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nuri
Cihazım
Redmi K30S ultr
Meslek
Excutive cheff
Konular
1
Hocam zaten ikisi de aynıdır twrpnin 9s yazan ile aslan hocamın atacağı twrp aynıdır çünkü genelde 9s twrpsi kuruyor herkes ama siz mevcut twrp ile pitblack kuracaksınız öncelikle hafıza kartinizdaki pitblack twrp ile rom dosyasını telefondan alın ki format data yapınca silinmesin daha sonra mevcut twrp ile format data yapın (rom kuracağınız için bunu söyledim) daha sonra pitblack twrp yi telefon hafızasına atın reboot recovery deyin ardından install kısmından pitchblack twrpyi kurun daha sonra rom dosyasını telefona atın imstall den yeni romu kurun daha sonra reboot system deyin hayırlı olsun.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Magisk hangisinde kuracak hocam eski twrp ile mi yoksa pitblack ile mi kıracağım

crazyhero88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi note 12pr
Meslek
Bilgisayar tamir
Konular
3
Sa aslan hocam, dün itibariyle imei attırdım telefoncunun attığı twrp de 9s yazıyor ve root atmış magisk kurulu, benimde telefonumun hafıza kartında sizin verdiğiniz pb twrp ile rom dosyası mevcut, sorum şu olacak mevcut twrp ile pitch Black kursam ardından da romu yüklesem olur mu yoksa fastboot modda sizin verdiğiniz ilk twrp yi yeniden yükleyip rotladıktan sonra mı pitch Black yükliyim, biraz karışık olmuş olabilir teşekkür ederim hocam
Aynen öyle yapıyorsun 9s yazınca rom yüklenmiyor yoksa pitch Black çevir sonra romu yükle açılınca pitch Black üzerinden resetle açılır yoksa twrp ekranına atıp durur kompile sıfırla factory reset yap hayırlı olsun

jiyanoo63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nuri
Cihazım
Redmi K30S ultr
Meslek
Excutive cheff
Konular
1
Aslan kardeşim romu yükledim,temiz bir kurulum oldu ,emeklerin için teşekkür ederim.Yukleycek arkadaşlar aslan hocamın verdiği rehberi birebir takip edin gerisini kendiniz göreceksiniz .iyi geceler

hasansengun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Şengün
Cihazım
Mi5
Konular
2
Mıuı 12 Direkt Güncelleme Ve Sonraki Gelen Güncellemeler İçin Yöntem: Arkadaşlar mıuı 11 v.11.0.7.0 sürümünden Verileri Kaybetmeden mıuı 12 Güncellemek için Otadan Yada Verilen Linkten Mıuı 12 Rom dosyasını indirdikten sonra dahili depolamaya atın ardından twrp ekranına yeniden baslatın cihazı bağla kısmından data(veri) hariç hepsinin yanındaki tik işaretini kaldırın sonra direk install(yükle) seçeneğinden mıuı 12 dosyasını seçip yükleyin hiç bir veri kaybetmeden mıuı 12 güncelleme işlemini yapabilirsiniz bu arada twrp olarak cihazınızda son sürüm pitchblack twrp kurulu olması gerekmekte ayrıca güncelleme yaptıktan sonra ilk açılış uzun sürebilir hiç bir işlem yapmadan bekleyin bu yöntem ile ilerideki gelen mıuı 12 güncellemerinide kurabilirsiniz.
Merhaba,
Öncelikle detaylı anlatım için teşekkürler. Alıntı yaptığım kısımdaki yöntemi kullanarak yüklemek istiyorum ama sormak istediğim bir kaç şey var.

Öncelikle cihazımda şuan 11.0.7.0 yüklü.QJZMİXM. Ve cihazımda imei atılı. Ben alıntıdaki gibi yaparsam imei silinir mi ? Bir diğer sorum alıntıdaki yöntemi uygulayabilir miyim ?
Şimdiden teşekkürler.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Aslan kardeşim romu yükledim,temiz bir kurulum oldu ,emeklerin için teşekkür ederim.Yukleycek arkadaşlar aslan hocamın verdiği rehberi birebir takip edin gerisini kendiniz göreceksiniz .iyi geceler
teşekkürler hocam güzel yorumlarınız için angel~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba,
Öncelikle detaylı anlatım için teşekkürler. Alıntı yaptığım kısımdaki yöntemi kullanarak yüklemek istiyorum ama sormak istediğim bir kaç şey var.

Öncelikle cihazımda şuan 11.0.7.0 yüklü.QJZMİXM. Ve cihazımda imei atılı. Ben alıntıdaki gibi yaparsam imei silinir mi ? Bir diğer sorum alıntıdaki yöntemi uygulayabilir miyim ?
Şimdiden teşekkürler.
hayır bu yöntem mevcutta cihazınızda eu rom kurulu olanlar için hocam sizde global rom var olmaz o yüzden rehberdeki tüm adımları en baştan alarak kurulumu o şekilde yapmanız lazım ayrıca yapacağanız hiç bir işlemde imei silinmez sadece cihazın iç ayarlarından fabrika ayarı yapmak sıkıntı cıkarırı

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
sistemi yeniden başlatın dediğimde hep twrp ekranı açılıyor cihazı nasıl açabilirim acaba

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
sistemi yeniden başlatın dediğimde hep twrp ekranı açılıyor cihazı nasıl açabilirim acaba
format data yapcaksınız twrp ekranında verileri biçimlendir kısmına gelin yes yazıp format data yapın ardından yeniden baslatın sistemi cihaz açılır Yes~~

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
format data yapcaksınız twrp ekranında verileri biçimlendir kısmına gelin yes yazıp format data yapın ardından yeniden baslatın sistemi cihaz açılır Yes~~
Sağolun hocam sanırım o dediğinizi gözden kaçırdım yada yazmıyordu açıldı sistem teşekkürler

Üst Alt