Hangi Romu Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    695

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
internetten indirdiğim magisk.zip flaşlasam yine aynı bug olurmu
hocam onu denemediğim için ne desem yalan olur bence hiç riske atmayın benim rom kurulumu için verdiğim linkten pcden recevery kurun rootlayın cihazı ardından son sürüm pitch black kurun kafanız rahat olsun çünki en ufak bişeyden soft brick oluyor cihaz riske girmeyin en iyi çözüm benim dedğim olur risksiz zaten magisk güncelleme geldiği zaman pitch black ile güncelleniyor sadece ilk adımda kurmuyor sonrasında sıkıntı çıkarmıyor

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Reis dediklerini aynen yaptım eu rom flashlarken error 7 hatası veriyor kurmuyor. Ne yapmalıyım ?
hocam wipe data format işlemini yeniden yapın ardından advanced menüsüne girin magisk root olan seçeneği tıklayın root işlemini kurun kurulumu yaptıktan sonra tekrar install deyip rom dosyasını seçip kurun sorununuz çözülmüş olur romu kurduktan sonra yeniden recovery moda gelip root işlemini yapmanız gerekiyor ardından pitch black twrp kurabilirsiniz

ardaguler

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Resmi Note 9 Pr
Konular
10
twrp şifre sormadı hocam dosyaları açmak için. ne yapayım

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
twrp şifre sormadı hocam dosyaları açmak için. ne yapayım
hocam zaten dediğim gibi eğer mevcutta kilit ekranı için koydugunuz şifre yoksa twrp şifre sormaz ama kilit ekranına parola yada pin koyarsanız twrp ye geçtiğiniz zaman twrp sizden şifre ister oda kilit ekranı için tanımladıgınız şifredir ha benim şifrem var kilit ekranında ama yinede sormadı diyorsanız o konuda fikrim yok ama önemli değil yani sadece sunu unutmayın pitch black ile root işlemi buglu cihazı brick yapıyor onun harici yedek alma yedek yükleme sorunsuz çalışır şifreye çok takılmayın

ardaguler

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Resmi Note 9 Pr
Konular
10
hocam zaten dediğim gibi eğer mevcutta kilit ekranı için koydugunuz şifre yoksa twrp şifre sormaz ama kilit ekranına parola yada pin koyarsanız twrp ye geçtiğiniz zaman twrp sizden şifre ister oda kilit ekranı için tanımladıgınız şifredir ha benim şifrem var kilit ekranında ama yinede sormadı diyorsanız o konuda fikrim yok ama önemli değil yani sadece sunu unutmayın pitch black ile root işlemi buglu cihazı brick yapıyor onun harici yedek alma yedek yükleme sorunsuz çalışır şifreye çok takılmayın
systemi açmaya çalışınca beni twrpye atıyor

tymenkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
0
Güzel anlatmışsın kardeşim. Bir sorum var mevcut romu sifirlamak bilgileri kaybetmek istemiyorum direkt romu guncelleyebiliyormuyuz twrp den yoksa illa sifir gibi kurulummu yapicaz

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Güzel anlatmışsın kardeşim. Bir sorum var mevcut romu sifirlamak bilgileri kaybetmek istemiyorum direkt romu guncelleyebiliyormuyuz twrp den yoksa illa sifir gibi kurulummu yapicaz
Hocam zaten şuan güncelleme şansınız yok bu sürümün fastboot hali yok sadece twrp flashlanabilir sürümü paylaşıldı fastboot hali cihazları bootloopa sokunca geri çektiler yani malesef güncelleme şansınız yok direkt sil baştan kurmanız gerek

tymenkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
0
Hocam zaten şuan güncelleme şansınız yok bu sürümün fastboot hali yok sadece twrp flashlanabilir sürümü paylaşıldı fastboot hali cihazları bootloopa sokunca geri çektiler yani malesef güncelleme şansınız yok direkt sil baştan kurmanız gerek
O halde benim gördüğüm kadarıyla diğer modellerde dahil çoğu update fastboot olarak verilmiyor insanlar her seferinde 0telefon kurulumumu yapiyor

Üst Alt