Soru Redmi note 9 pro joyeuse eu rom verilerim silinmeden nasıl yüklerim

vehbiakdogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vehbi
Cihazım
redmi note9 pro
Konular
3
Merhabalar,

Şuanda eu rom 12.5.3 kullanıyorum. Verikerimi kaybetmeden 13 veya 14 sürümüne geçebilirmiyim?

Kullanan arkadaşlar varsa stabilite açısından yorum yaparlarsa sevinirim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar,

Şuanda eu rom 12.5.3 kullanıyorum. Verikerimi kaybetmeden 13 veya 14 sürümüne geçebilirmiyim?

Ek olarak orangefox kurulu cihazımda. Magisk falan kullanmıyorum cihazımın rootlu olmasını istemiyorum.

Ajos

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 lite 4g
Konular
7
Hocam veriler temizlemeden yapılması önerilmez sorun yaşarsın temiz kurulum en iyisi

darkseel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selahattin
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
bende senle aynı durumdayım verilerim silinsin isemedim birde cihazım y.dışı imei işlemli twrp den üzerine kurdum biraz kasma ve ısınma sorunu var temiz kurulum yaparsam imei gider diye korkuyorum bilgisi olan var mı

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
Merhabalar,

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ek olarak orangefox kurulu cihazımda. Magisk falan kullanmıyorum cihazımın rootlu olmasını istemiyorum.
Geçmeyin bence. 13 ve 14'ü kullandım stabil değiller. İlle de 13 veya 14 geçeceğim derseniz Endonezya bakın bence

Mustafa Eren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa Eren
Cihazım
Note9Pro
Konular
2
Geçmeyin bence. 13 ve 14'ü kullandım stabil değiller. İlle de 13 veya 14 geçeceğim derseniz Endonezya bakın bence
Ben hala 12.0.1 kullanıyorum ve android 10 ben ne yapayım peki yani bi şekilde biraz daha üst sürümlere geçmeme gerek yok mu? Ben memnunum ama atıyorum belki 12.5 android 11 ya da 12 daha iyidir bilgim yok soruyorum

adilkahraman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
12
Note 9s te en iyi xiaomi.eu sürümü miui 12 olandı, ayrıca bende orange üzerinden hiçbir işlemde imei gitmedi, yeni sürümü orange üzerinden direk herhangi bir işlem yapmadan flashlarsanız veriler gitmiyor diye biliyorum.

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
Ben hala 12.0.1 kullanıyorum ve android 10 ben ne yapayım peki yani bi şekilde biraz daha üst sürümlere geçmeme gerek yok mu? Ben memnunum ama atıyorum belki 12.5 android 11 ya da 12 daha iyidir bilgim yok soruyorum
Eu 13 ve 14 rezalet bana kalırsa, stok miui kullanacaksanız 12.5 üstüne stok şart. Stok 12,5,4 bozuk sürüm haberiniz olsun.

Üst Alt