Rom Redmi Note 9 Pro hk.

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular
23
Herkese merhaba arkadaşlar. Redmi Note 9 Pro cihazıma denemediğim rom kalmadı bunlardan görüşlerim şunlardır;

Miui Global Romlar geneli stabil pil zayıf lakin google uygulamaları çok fazla eğer onları kullanmak isteseydim miui cihaz almazdım.

Miui eu 11.0.7 ( Hız stabilite pil güzel ama görsellik malesef)

Miui eu 12.0.2 ( Hız çok fark edilmeyecek kadar düşük görsellik {uygulama simgeleri hariç} güzel stabilite orta derecede pil orta)

Miui 12.5 eu v21.4 (Hız orta görsellik güzel {uygulama simgeleri hariç} pil zayıf)

Miui 12.0.2 repack Bangsat ( hız orta stabilite düşük pil orta gereksiz takılmalar var görsellik güzel {uygulama simgeleri hariç})

Miui 12.5 eu v21.4 repack Bangsat ( Hız orta görsellik orta {uygulama simgeleri hariç} stabilite düşük pil orta)

Miui 12.0.4 Endonezya Rom ( Hız orta Görsellik yüksek {uygulama simgeleri dahil} pil orta stabilite yüksek)

Denediğim romlar bunlardır genel itibari ile zayıf ve ortalar mevcut bunları oyun ( LOL ) oynayan birisi olarak değerlendirdim. Redmi Note 9 Pro için en ideal Rom benim şahsi fikrim olarak Miui 12.0.4 Endonezya Romdur. İyi günler sağlıcakla kalın... :)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Tarkuruscuu, Ana konuya yazarsanız arada kaybolup gitmemiş olur konunuz...

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular