MIUI 12 Redmi Note 9 Pro(Hindistan/Curtana)- Hindistan Kararlı Rom V12.0.2.0.QJWINXM İndirme Bağlantıları

HYDR06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haydar
Cihazım
xperia z2
Konular
0
arama kısmına note 9 pro hindistan yazdım twrp romu indirdim note 9 proya yükledim telefon redmi yazısı geliyor geri gidiyor ne twrp girebiliyorum ne fastboot a şarja takıncada aynı redmi gelip gidiyor sonra konunun bulunduğu ana başlığa bakıyorum redmi note 9s....

şimdi ben ne yapacağım alah rızası için

bjkmert45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Planlama Müdürü
Konular
3
arama kısmına note 9 pro hindistan yazdım twrp romu indirdim note 9 proya yükledim telefon redmi yazısı geliyor geri gidiyor ne twrp girebiliyorum ne fastboot a şarja takıncada aynı redmi gelip gidiyor sonra konunun bulunduğu ana başlığa bakıyorum redmi note 9s....

şimdi ben ne yapacağım alah rızası için
Dostum yazdığını gördüm. Çözümü bilmiyorum inan. Ancak söylediğinde haklısın. Aynı hataya daha önceden bende tam düşüyordum. Yorumlara bakayım dedim download yaparken. Sonradan fark ettim. Sağlık olsun. Umarım sorununu çözersin. Konuyu açan arkadaşlar daha dikkatli ve net başlık seçerlerse bu tip sorunlar yaşanmaz. Tekrardan geçmiş olsun.

HYDR06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haydar
Cihazım
xperia z2
Konular
0
Dostum yazdığını gördüm. Çözümü bilmiyorum inan. Ancak söylediğinde haklısın. Aynı hataya daha önceden bende tam düşüyordum. Yorumlara bakayım dedim download yaparken. Sonradan fark ettim. Sağlık olsun. Umarım sorununu çözersin. Konuyu açan arkadaşlar daha dikkatli ve net başlık seçerlerse bu tip sorunlar yaşanmaz. Tekrardan geçmiş olsun.
teknik servislik olduk arka kapak açılıp edl mi ne değişik bir mod ile yetkili hesaptan rom atıldı. Ama denemeden yapmadan böyle kon açıp paylaşmak çok yalnış hala aramalarda note 9 pro yazınca bu konu çıkıyor sanki tuzak gibi

enginn1991

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Benim cihazda Hindistan romu yüklü global rom yüklemek istiyorum bu mümkün mü

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
47
Benim cihazda Hindistan romu yüklü global rom yüklemek istiyorum bu mümkün mü
Note 9S(curtana) e ait romları hindistan note 9 prosuna(hint prolarının kodu curtana) kurabilirsiniz. Normal note 9 pronuz varsa Joyeuse kodlu olanları kurabilirsiniz.

enginn1991

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
CİHAZIM NOTE 9 PRO 64GB 4GB RAM 48MP KAMERA MODELİ CİHAZ (SJVINXM) YAZIYOR BEN BU CİHAZA GLOBAL NOTE 9 PRO ROMU İCİN HANGİSİNİ KURMAM GEREK

Üst Alt