Yardım Redmi note 9 pro Güncelleme sorunu

mervan562

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mervan
Cihazım
redmi note9 pro
Konular
2
Redmi note 9 pro telefonuma MIUI 12 güncellemesi geldi fakat indirip şifre çözülüp yeniden başlayınca 02% yüklemeden sonra iptal oluyor main manuye atıyor ve telefon açılıyor fakat güncelleme yüklenmiyor telefonda TWRP yüklü durumda bir alakası var mı acaba

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Hocam download_rom diye (veya buna benzer isimde) bir klasöre indiriyor romu. Bu konuma gidip twrp den yükleyebilirsiniz. Ama bu işlemi bu şekilde yapınca bölge değişimi yapılamıyordu diye biliyorum. Twrp den global rom güncellemesi ile alakalı konuları forumda araştırın bence. (sağ üstten forum içi arama yapabilirsiniz) Fastboot rom linki ile sıfırdan kurulumda yapabilirsiniz.

myanlll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
0

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
25
Bunu note 9s twrpsi üzerinden install diyerek flashladım sonrasında da güncelleme aldı fakat şimdi recovery olarak xiaomi geliyor ve magisk gitti yeniden mi yapmam gerekiyor?
evet

myanlll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
0
twrp zaten miaotool orjinal kendi rocoverysi degil
hocam evet port rommuş fakat ben güncellemeyi de yaptım bu sefer miatool ile magisk vs kurdum fakat miatool yine gitmiş ben her seferinde bilgisayara bağlayıp güncelleştirmelerde miatool mu flashlamam gerekiyor?

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
hocam evet port rommuş fakat ben güncellemeyi de yaptım bu sefer miatool ile magisk vs kurdum fakat miatool yine gitmiş ben her seferinde bilgisayara bağlayıp güncelleştirmelerde miatool mu flashlamam gerekiyor?
Güncellemeden sonra sistemi yeniden başlatmadan önce magisk flaşkayın recovery silinmez.

myanlll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
0
Güncellemeden sonra sistemi yeniden başlatmadan önce magisk flaşkayın recovery silinmez.
Recovery üzerinden yapmıştım magisk'i önce miatool sonra miatool üzerinden magisk.zip fakat yanlış bir şey yaptım sanırım..

Üst Alt