Yardım Redmi Note 9 pro güncelleme sorunu

Syncan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin Can
Cihazım
Redmi note9 Pro
Konular
2
Merhabalar, Temmuz ayında da yazdığım gibi Ekim ayına gelmemize rağmen Redmi Note9 pro cihazıma 12.5.1 güncellemesi gelmemektedir. Ne yaparsam yapayım alamıyorum ve yakın çevremdeki arkadaşlarım aynı cihazlarına sürekli olarak KARARLI güncellemeleri alıyor ve arayüzde değişiklikler görüyor. Benim nasıl bir yol izlemem lazım ? Şuanda güncellemem MIUI sürümü : MIUI Global 12.0.4 Kararlı (RJZMIXM)

Lütfen yardımcı olursanız sevinirim, az sabret Temmuz sonunda hepsine gelecek dediniz ama Ekim ayına geldik hala bir güncelleme mevcut değil.

Anonym0us

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Anon
Cihazım
POCO F3
Konular
9
Global olarak dediğiniz sürüm şuan zaten 12.5 gelmemis
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dediğiniz sürüm avrupa romuna gelmiş bl kilidi açıp yükleyebilirsiniz ama garanti gider

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Global olarak dediğiniz sürüm şuan zaten 12.5 gelmemis
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dediğiniz sürüm avrupa romuna gelmiş bl kilidi açıp yükleyebilirsiniz ama garanti gider
Artık bl kilidi açınca garanti bozulmuyor sadece farklı bir rom yüklü ve cihaz bozulmuş ise garanti kapsamına girmiyor. Yani sen farklı rom yüklesen ve sonradan cihazı ilk aldığın roma dönsen bile garanti bozulmuyor Twitter hesabından paylaştı Xiaomi

Anonym0us

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Anon
Cihazım
POCO F3
Konular
9
Artık bl kilidi açınca garanti bozulmuyor sadece farklı bir rom yüklü ve cihaz bozulmuş ise garanti kapsamına girmiyor. Yani sen farklı rom yüklesen ve sonradan cihazı ilk aldığın roma dönsen bile garanti bozulmuyor Twitter hesabından paylaştı Xiaomi
O dediğin Hindistan için geçerli açıklamayı paylaşsana bir daha bakayim

Syncan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin Can
Cihazım
Redmi note9 Pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşımın telefonu da redmi note9 pro ve son güncellemesi 12.5.1 global kararlı sürüm olarak gözüküyor ??? Xioami müşteri hizmetlerini arıyorum ve bana dedikleri şu, evet sistemde sizin modele güncelleme gelmiş gözüküyor siz hâlâ alamadıysanız format atın yine gelmezse yetkili servise başvurun. Format attım telefonu sıfırladım yine değişen hiç bir şey yok.

Anonym0us

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Anon
Cihazım
POCO F3
Konular
9
Arkadaşımın telefonu da redmi note9 pro ve son güncellemesi 12.5.1 global kararlı sürüm olarak gözüküyor ??? Xioami müşteri hizmetlerini arıyorum ve bana dedikleri şu, evet sistemde sizin modele güncelleme gelmiş gözüküyor siz hâlâ alamadıysanız format atın yine gelmezse yetkili servise başvurun. Format attım telefonu sıfırladım yine değişen hiç bir şey yok.
Gelmemiş knka Avrupa romuna gelmiş bl kilidini açıp yukleyebilirsin istersen

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Global sürüme hala 12.5 güncellemesi gelmedi, sen eski modellere bile ver ama çıkalı 1 yıl olan Redmi Note 9 Pro'ya aylardır verme, böyle bir şey mi olur? OnePlus 8T almayı düşünüyordum, almak için bir sebep daha bulmuş oldum, teşekkürler Xiaomi.

Üst Alt