Soru Redmi Note 9 Pro Güncel Yazılım

smithZZ

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Note 9 Pro 64GB
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
TR 11.0.2
Telefon Modeli
Redmi Note 9 128GB - 6GB
Bootloader Kilidi
Kapalı
Herkese merhaba. İlk Xiaomi telefonum ve ilk MIUI tecrübem olduğu için sizlere bir konu hakkında danışmak istiyorum.

Forumda dolaşırken birçok Note 9 Pro kullanıcılarının cihazlarında MIUI 11.0.7 ve üstü sürümlerin olduğunu farkettim. Lakin cihazımı aldığım gün (yaklaşık 3 gün önce) içinde bir tek "Temmuz 2020 güvenlik yaması" adlı güncelleme bulunuyordu.

Özetle; güncel bir yazılımda mıyım, değilsem nasıl güncel sürüme geçiş sağlayabilirim? İyi forumlar.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Herkese merhaba. İlk Xiaomi telefonum ve ilk MIUI tecrübem olduğu için sizlere bir konu hakkında danışmak istiyorum.

Forumda dolaşırken birçok Note 9 Pro kullanıcılarının cihazlarının MIUI 11.0.7 ve üstü sürümlerde olduğunu farkettim. Lakin cihazımı aldığım gün (yaklaşık 3 gün önce) içinde bir tek "Temmuz 2020 güvenlik yaması" güncellemesi bulunuyordu.

Özetle; güncel bir yazılımda mıyım, değilsem nasıl güncel sürüme geçiş sağlayabilirim? Şimdiden teşekkür ediyorum. İyi forumlar.
Sizinki Turkiye romu diğer arkadaşlarınki başka romlar olabilir mesela global veya endonezya
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sizinki Turkiye romu diğer arkadaşlarınki başka romlar olabilir mesela global veya endonezya
Redmi Note 9 Pro buradaki sizin konunuz buraya bakarak birçok bilgi sahibi olabilrisinz

Oyla:

smithZZ

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Note 9 Pro 64GB
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım, peki global veya Endonezya vb. yazılımlardan hangisine güncelleme bakımından öncelik veriliyor? Ek olarak da Türkiye sürümünden geçiş yapmam garanti sürecine bir etki yapar mı?

Redmi Note 9 Pro buradaki sizin konunuz buraya bakarak birçok bilgi sahibi olabilrisinz
Kusura bakmayın, başlık cevabınızı sonradan gördüm. Konuları inceleyeceğim. Çok teşekkürler. yn~~

Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Anladım, peki global veya Endonezya vb. yazılımlardan hangisine güncelleme bakımından öncelik veriliyor? Ek olarak da Türkiye sürümünden geçiş yapmam garanti sürecine bir etki yapar mı?
Geçiş yapmak için bootloader kilidi açmak geekir bu da garantiyi etkiler ve cihaz garanti dışı kalır

Oyla:
Üst Alt