Yardım redmi note 9 pro flash ebl error

nomenore

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selcuk
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
Merhaba Arkadaşlar Cihaz global Miui EU rom vardı türkiye rom u flash lamak istedim flash xbl error dedi ve cihaz şuan hiç bir şekilde tepki vermiyor ne fastboot ne recovery şarj bile almıyor bu hata nedir ve cihaz kurtulabilirmi teşekkürler...

OnbirinBiri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
No One
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
sarj bile almıyorsa bilemedim hocam
en iyisi Zenex hocam la iletişime geç
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cihaz kurtarılır her türlü

nomenore

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selcuk
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
cihaz hiç tepki vermese bile pc görüyor cihazı com port 20 olarak lakin yetkili kullanıcı hesabı istiyor

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Özel mesajınıza dönüş yaptım

mahmutaby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
Zenex hocam biraz önce ben de aynı şekilde eu romdan globale dönmeye çalışırken aynı hata ile karşılaştım ve benim de cihaz açılmıyor. Yardımcı olabilir misiniz acaba?

Mühendüstri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Endüstri Mühendisi
Konular
4
Merhaba Arkadaşlar Cihaz global Miui EU rom vardı türkiye rom u flash lamak istedim flash xbl error dedi ve cihaz şuan hiç bir şekilde tepki vermiyor ne fastboot ne recovery şarj bile almıyor bu hata nedir ve cihaz kurtulabilirmi teşekkürler...
Birde böyle sorunla karşılaşmamak için gerekli bilgide verilse bilen biri tarafından ,başka arkadaşlar aynı hataya düşmese iyi olur.

mahmutaby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
Birde böyle sorunla karşılaşmamak için gerekli bilgide verilse bilen biri tarafından ,başka arkadaşlar aynı hataya düşmese iyi olur.
Keşke hocam. Ben buradaki bir rehberden yola çıkarak yapmıştım ama böyle bir sorun ortaya çıktı. Daha önce de mi flash tool ile eu romdan globale dönmüştüm ancak böyle bir sorunla hiç karşılaşmamıştım. Xiaomi aldığıma pişman oldum resmen. Telefon şu an sıfır tepki veriyor. :(

Sinan0956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Pastacı
Konular
21
Keşke hocam. Ben buradaki bir rehberden yola çıkarak yapmıştım ama böyle bir sorun ortaya çıktı. Daha önce de mi flash tool ile eu romdan globale dönmüştüm ancak böyle bir sorunla hiç karşılaşmamıştım. Xiaomi aldığıma pişman oldum resmen. Telefon şu an sıfır tepki veriyor. :(
Canım sıkıldıkça rom degiştiriyprum ve hiçbir sıkıntı olmadı bu zamana kadar clean all tiklimiydi yada yanlış rom yüklemişsinizdir başka secenek yok zaten mi flashta yn~~

mahmutaby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
Canım sıkıldıkça rom degiştiriyprum ve hiçbir sıkıntı olmadı bu zamana kadar clean all tiklimiydi yada yanlış rom yüklemişsinizdir başka secenek yok zaten mi flashta yn~~
Yok hocam ben de yıllardır onlarca custom rom yükledim bu işe aşina birisiyim. Clean all tikliydi evet birkaç kez kontrol ettim. Yanlış rom yüklemediğime eminim Monalte hocamın verdiği bağlantıdan indirdim romu. Teoride bir sorun çıkmaması gerekli ancak ben de anlayamadım.

Mühendüstri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Endüstri Mühendisi
Konular
4
Ben mi flashtool ile rom yüklemiyorum, TWRP varken hiç gitmiyor pcden falan, çok mecbur kalırsam fastboottan ADB yardımıyla destek yapıyorum. PC den yüklememe nedenim hem uğraştırıyor, hemde risk mevcut. Baştan aşağı flash yapıyor.
TWRP istediğin bölümü bağlayıp müdahale edebiliyorsun, ayrıca rom hatalıysa flashlamak için zorlamıyor hata veriyor, sonra TWRP den tekrar kurtarabiliyorsun.
Böyle bir hata mi flashta meydana geldiğinde ortada TWRP de Fastbootta kalmıyor.

Üst Alt